[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wakacje z nagrodami w klimatycznej atmosferze w Centrum Handlowym RONDO

Dodano: 09.07.2020 | 10:53

Na zdjęciu: W ramach wakacyjnej akcji zakupy w CH RONDO są nagradzane upominkami w postaci karty podarunkowej na kolejny shopping.

Fot. mat. CH RONDO

CH RONDO jeszcze bardziej podgrzewa letnią atmosferę! A to wszystko za sprawą wakacyjnej akcji, w ramach której zakupy w CH RONDO są nagradzane upominkami w postaci karty podarunkowej na kolejny shopping! Akcja odbywa się w dniach 10-11 lipca 2020 roku w godzinach 11.00-19.00, a jej uzupełnieniem będzie wystawa przygotowana we współpracy z Muzeum Kanału Bydgoskiego.

„Bydgoszcz – miasto wody” to pierwsza akcja organizowana przez CH RONDO po powrocie galerii handlowych do normalnego funkcjonowania. Celem zabawy jest niezmiennie umilenie klientom czasu spędzonego w centrum handlowym oraz nagrodzenie ich za lojalność, a także pokazanie ważnej części historii Bydgoszczy jako miasta wody.

Przez dwa dni klienci CH RONDO będą mogli podziwiać niezwykłą wystawę przedstawiającą historię i rolę Kanału Bydgoskiego oraz poznać kluczowe wydarzenia z dziejów tej najważniejszej sztucznej drogi wodnej w Polsce.

Kolejną atrakcją wydarzenia będzie akcja, w ramach której CH RONDO będzie nagradzać klientów w podziękowaniu za zakupy. Aby wziąć udział w akcji, wystarczy w dniach 10-11 lipca zrobić zakupy za minimum 100 złotych (na maksymalnie 2 paragonach, w tym min. 50 złotych wydane na terenie galerii), zgłosić się z dowodami zakupu do Punktu Obsługi Akcji i cieszyć się kartą podarunkową na dodatkowe zakupy o wartości 30 złotych. Liczba upominków ograniczona.

– Lato, słońce, wakacje, woda i … nagrody od CH RONDO! Pozytywnie nastrajamy na początek sezonu urlopowego wręczając naszym klientom upominki w podziękowaniu za zakupy oraz przybliżając im ważny kawałek historii Bydgoszczy, który nierozerwalnie wiąże się z wodą i znajdującym się w sąsiedztwie CH RONDO Kanałem Bydgoskim – mówi Lena Kosiorek, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Regulamin akcji „Bydgoszcz – miasto wody” jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

RONDO_EVENT_WODA

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments