Bydgoszcz
2C
Niebo głównie zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h W
H 3 • L 2
8C
Sr
6C
Czw
4C
Pt
9C
Sob
7C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaWakacyjna oferta Arriva „Kolej + Bus”
05.07.2018 | 06:48

Wakacyjna oferta Arriva „Kolej + Bus”

Na zdjęciu: Pociąg Arrivy jeździ na Hel.

Fot. mat. prasowe

Wyjedź na letni wypoczynek z Bydgoszczy do Władysławowa, Helu, Karwi lub Jastrzębiej Góry dzięki połączeniom kolejowo – autobusowym Arriva.

Codziennie z dworca głównego w Bydgoszczy o godzinie 7:21 odjeżdża słoneczny pociąg do Helu przez Trójmiasto i Władysławowo.  Do stacji końcowej Hel pociąg dojeżdża o godzinie 11:15 i dzięki temu jest najszybszym bezpośrednim połączeniem z Bydgoszczy. Czas przejazdu to jedyne 3 godziny 54 minuty. Pociąg przystosowany jest do przewozu osób niepełnosprawnych, posiada klimatyzację oraz gniazdka elektryczne. W ofercie obowiązują promocje:

·       15% zniżki na bilety powrotne

·       15% zniżki dla osób dorosłych podróżujących z dziećmi do lat 16

·       „Tanie środy z Arriva” – bilety w cenie 19,00 i 29,00 zł do nabycia za pośrednictwem strony www.arriva.pl

·       Honorowane są wszystkie ulgi ustawowe, w tym m.in. szkolne (37%), Karta Dużej Rodziny (37%), studenckie (51%)

 Po przyjeździe pociągu na stację Władysławowo o godzinie 10:36, następuje skomunikowanie z autobusem Arriva odjeżdżającym do Karwi przez Rozewie i Jastrzębią Górę. Odjazd autobusu o godzinie 11:00 z dworca autobusowego znajdującego się obok dworca kolejowego. W ramach oferty „kolej + bus”, dla wszystkich pasażerów autobusów Arriva z Władysławowa do Karwii, przysługuje 10% zniżki za okazaniem biletu kolejowego.

arriva, rozkład

W autobusach Arriva dostępne jest WiFi, gniazdka elektryczne oraz gniazdka USB. Ponadto każda osoba, która zakupi bilet na przejazd pociągiem lub autobusem będzie uprawniona do skorzystania ze zniżek partnerów z „Klubu rabatowego Arriva”, między innymi na wstęp do Lunaparku we Władysławowie, na wejście na wieżę widokową we Władysławowie czy do wypożyczalni rowerów w kilku punktach na Półwyspie Helskim.

Więcej informacji o połączeniach na stronie https://arriva.pl/art/725/multi-plaza.html.


Powiązane treści