[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wakacyjna wycieczka nad morze. Wygraj bilet na przejazd pociągiem Arrivy [KONKURS]

Dodano: 10.08.2018 | 11:06

Na zdjęciu: Pociągi Arrivy osiągają prędkość 120 km/h.

Fot. archiwum

Chcesz spędzić wakacyjne chwile nad polskim morzem? Weź udział w naszym konkursie, organizowanym wspólnie z Arrivą, i wygraj bilet na przejazd nowoczesnym i klimatyzowanym pociągiem osiągającym prędkość 120 km/h.

Do zdobycia jest bilet na przejazd pociągiem Słoneczny Patrol relacji Bydgoszcz Główna – Władysławowo – Bydgoszcz Główna. Zrealizować go można w dowolnym terminie w trakcie trwania oferty Multi Plaża. Więcej na jej temat dowiesz się TUTAJ.

Szansę na wygranie biletu oraz dodatkowych gadżetów związanych z letnimi podróżami mają osoby, które odpowiedzą na pytanie:

Jak najchętniej spędzasz czas podczas letniej podróży pociągiem? 

Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona biletem, a do kilku innych osób trafią gadżety. Wiadomości należy wysłać na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, a w tytule wpisać Arriva. Na maile czekamy do wtorku (14 sierpnia), do godz. 15:00. Zwycięzców poinformujemy o sposobie odebrania nagrody w wiadomości zwrotnej.