Bydgoszcz
1C
85% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 2 • L 0
2C
Nd
2C
Pon
2C
Wt
3C
Sr
2C
Czw
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIWakacyjna wycieczka nad morze. Wygraj bilet na przejazd pociągiem Arrivy [KONKURS]
arriva, słoneczny patrol, pociąg  - arriva
10.08.2018 | 11:06

Wakacyjna wycieczka nad morze. Wygraj bilet na przejazd pociągiem Arrivy [KONKURS]

Na zdjęciu: Pociągi Arrivy osiągają prędkość 120 km/h.

Fot. archiwum

Chcesz spędzić wakacyjne chwile nad polskim morzem? Weź udział w naszym konkursie, organizowanym wspólnie z Arrivą, i wygraj bilet na przejazd nowoczesnym i klimatyzowanym pociągiem osiągającym prędkość 120 km/h.

Do zdobycia jest bilet na przejazd pociągiem Słoneczny Patrol relacji Bydgoszcz Główna – Władysławowo – Bydgoszcz Główna. Zrealizować go można w dowolnym terminie w trakcie trwania oferty Multi Plaża. Więcej na jej temat dowiesz się TUTAJ.

Szansę na wygranie biletu oraz dodatkowych gadżetów związanych z letnimi podróżami mają osoby, które odpowiedzą na pytanie:

Jak najchętniej spędzasz czas podczas letniej podróży pociągiem? 

Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona biletem, a do kilku innych osób trafią gadżety. Wiadomości należy wysłać na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, a w tytule wpisać Arriva. Na maile czekamy do wtorku (14 sierpnia), do godz. 15:00. Zwycięzców poinformujemy o sposobie odebrania nagrody w wiadomości zwrotnej.


Powiązane treści