Bydgoszcz
18C
Słonecznie
57% wilgotność
Wiatr: 7km/h SW
H 18 • L 17
14C
Czw
8C
Pt
7C
Sob
7C
Nd
8C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaWakacyjne połączenia Arriva nad morze
21.06.2017 | 06:52

Wakacyjne połączenia Arriva nad morze

Od 24 czerwca Arriva będzie jeździć z Bydgoszczy nad morze.

Na zdjęciu: Połączenie obsługuje pociąg Słoneczny Patrol.

Fot. Arriva

Już 24.06.2017 Arriva po raz kolejny uruchomi wakacyjne połączenia kolejowe pomiędzy Bydgoszczą – Gdańskiem – Władysławowem i Helem. Oferta Multi Plaża to propozycja pociągów międzyregionalnych i regionalnych uruchamianych na zasadach komercyjnych.

Codziennie od 24 czerwca do 31 sierpnia 2017 roku uruchomimy pociągi:

•        Słoneczny Patrol relacji Bydgoszcz Główna – Władysławowo – Bydgoszcz Główna

•        Leżak  relacji Władysławowo – Gdynia Główna oraz Gdynia Główna – Hel

•        Parawan relacji Hel – Gdańsk Główny oraz Gdańsk Główny – Władysławowo

W wakacyjne weekendy oraz w szczycie przewozowym, codziennie od 15 lipca do 15 sierpnia ofertę uzupełnią dodatkowe pociągi:

•        Latarnik relacji Gdańsk Główny – Hel oraz Hel – Bydgoszcz Główna

•        Pirat relacji Władysławowo – Gdańsk Główny – Władysławowo

•        Kuter relacji Władysławowo – Gdańsk Główny

Do obsługi tych połączeń dedykowane są nowoczesne, klimatyzowane pojazdy mogące poruszać się z prędkością 120km/h. Pociąg z Bydgoszczy do Władysławowa pokonuje tą trasę w rewelacyjnym czasie 2 godzin i 54 min.

W pociągach wakacyjnych będą obowiązywać promocyjne oferty, zniżki na bilety powrotne oraz dla osób podróżujących z rodziną. Każda osoba, która zakupi bilet na przejazd pociągiem będzie również uprawniona do skorzystania ze zniżek partnerów z Klubu rabatowego Arriva.

Bilet będzie można kupić na stronie internetowej www.arriva.pl, w kasach biletowych Arriva i Przewozów Regionalnych oraz u mobilnych sprzedawców we Władysławowie. Specjalnie oznaczeni sprzedawcy będą do dyspozycji podróżnych m.in. na plaży i w centrum miasta.

Z połączenia będą mogli skorzystać także mieszkańcy Grudziądza, którym Arriva oferujemy pewne i szybkie skomunikowanie z pociągiem Słoneczny Patrol w Laskowicach Pomorskich. Podróżni rozpoczynający podróż z Grudziądza za przejazd do Laskowic Pomorskich zapłacą tylko 1 zł.

Letnie połączenia to doskonała możliwość bezpośredniego, komfortowego, szybkiego dotarcia na wakacyjny wypoczynek w konkurencyjnie cenie. Wsiadając w poranny pociąg o godzinie 6.36 w Bydgoszczy już o 9.30 można cieszyć się wypoczynkiem nad morzem.

Zapraszamy na pokład letnich pociągów! Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.arriva.pl


Powiązane treści