Wampiriada na bydgoskich uczelniach. Początek już jutro
Dodano: 27.03.2017 | 13:02Na zdjęciu: Akcja dedykowana jest przede wszystkim studentom.
Fot. archiwum
Już w tym tygodniu studenci będą mogli oddać krew w miejscu, w którym spędzają znaczną część swojego czasu. Na dwóch największych uczelniach w Bydgoszczy odbędzie się wiosenna edycja Wampiriady!
Ciesząca się sporym zainteresowaniem akcja przeprowadzona zostanie 28 i 29 marca. Pierwszego dnia zbiórka krwi odbędzie się w Auditorium Novum UTP, przy al. Kaliskiego 7. Dzień później ten cenny surowiec będzie można oddać w Centrum Inicjatyw Akademickich Beanus, przy ul. Chodkiewicza 30. W obu miejscach akcja trwać będzie w godzinach 9:00-15:00.
Organizatorzy Wampiriady to NZS UTP oraz Parlament Samorządu Studenckiego UKW. Hasło przewodnie akcji brzmi: „Tak niewiele, tak wiele może”. Na osoby, które oddadzą krew w trakcie trwania opisanych wyżej zbiórek, czekać będą atrakcyjne prezenty do zgarnięcia, np. vouchery od partnerów akcji. Informacje o nich dostępne są na wydarzeniu promującym akcję na Facebooku.












![Bydgoszcz w 1979 roku. Tak wyglądały Juwenalia [WIDEO] bydgoszcz 1979](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/01/juwenalia-1979-bydgoszcz-150x150.jpg)

