Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Samoobsługowa myjnia dla psów powstaje w Bydgoszczy!

Dodano: 05.07.2023 | 14:52

Na zdjęciu: W Bydgoszczy powstanie nowa myjnia dla psów!

Fot. Archiwum

W Bydgoszczy powstanie nowa myjnia dla psów. Niedługo nastąpi otwarcie.

WashDog jest siecią myjni, w których można wykąpać i wyczesać swoje psy. Posiadają oni wiele lokali w całej Polsce, do których można przyjść ze swoimi czworonogami i zająć się nimi samemu lub skorzystać z pomocy specjalisty.

Posiadają oni również Wash Dog Express, czyli sieć samoobsługowych myjni dla psów. Zawierają one maszyny Wash Dog Box, które zapewniają szampon, odżywkę, suszarkę dla psów i środek do dezynfekcji. W całym kraju funkcjonuje ich 14 przy myjniach samochodowych, centrach handlowych, salonach groomerskich, stacjach benzynowych oraz na osiedlach mieszkaniowych. Znajdują się one w m.in. Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Wałbrzychu czy Opolu.

Misją WashDog jest propagowanie zdrowego trybu życia psów poprzez ich regularne kąpanie i wyczesywanie. Dzięki tym prostym czynnościom dbają o dobre samopoczucie i zdrowie zarówno psa, jak i jego właściciela.

Wash Dog Express w Bydgoszczy

W Fordonie powstanie Wash Dog Express. Znajdować się będzie przy ul. Magazynowej 1 na terenie Myjni Wyszogród. Miejsce będzie czynne codziennie od godz. 8:00 do godz. 22:00. Otwarcie już wkrótce – dokładny termin nie jest jeszcze znany.

W Wash Dog Express w Fordonie każdy będzie mógł szybko, wygodnie i bez umawianie się wykąpać i wysuszyć swojego psa, niezależnie od jego wielkości. Średni czas korzystania z myjni to 16 minut.

Jak to działa?

Proces korzystania z samoobsługowej myjni dla psów można opisać w pięciu krokach:

  1. Wprowadzasz psa do środka.
  2. Płacisz.
  3. Myjesz i suszysz psa.
  4. Wyprowadzasz psa.
  5. Dezynfekujesz wannę darmowym programem.
0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marian
Marian
11 miesięcy temu

Czym Wy Państwo się chwalicie ?, proszę przyjechać do Koronowa na Płaz Zwycięstwa nasza myjka kosztowała pięć milionów , karzy może wsiąść prysznic pies lub jego Pan za darmochę . Zapraszam

Bruno
Bruno
11 miesięcy temu

Skoro samoobsługowa, to myślałem, że stawiam psa na taśmę, przejeżdża przez szczotki, suszenie i odbieram go z drugiej strony.