Bydgoszcz
16C
Słonecznie
55% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSE
H 16 • L 16
22C
Wt
20C
Sr
16C
Czw
15C
Pt
15C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIWeekend pełen zniżek! Znamy termin Metropolii za pół ceny
02.08.2018 | 15:41

Weekend pełen zniżek! Znamy termin Metropolii za pół ceny

W akcji uczestniczyć będą firmy funkcjonujące na terenie stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz.

Na zdjęciu: W trakcie trwania akcji będzie można skorzystać z różnorodnych zniżek.

Fot. mat. pras.

Już po raz kolejny na terenie Bydgoszczy oraz regionu będzie można skorzystać z weekendu pełnego zniżek. W dniach 5-7 października odbędzie się akcja Metropolia za pół ceny. 

Wydarzenie wzorowane jest na doskonale znanej i lubianej akcji „Bydgoszcz za pół ceny”, w ramach której firmy oferują klientom swoje usługi i produkty w cenach obniżonych o połowę. Już po raz drugi działanie obejmie swoim zasięgiem nie tylko Bydgoszcz, ale również gminy wchodzące w skład stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz, czyli Białe Błota, Barcin, Bydgoszcz, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Kcynia, Koronowo, Łabiszyn, Mrocza, Nakło, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sadki, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin oraz Żnin.

W akcji weźmie udział około 200 firm. Promocje dotyczyć będą m.in. restauracji, siłowni, kwiaciarni, centrów medycznych, escape roomów czy sal zabaw. Lista wszystkich partnerów i proponowanych przez nich usług będzie na bieżąco publikowana na stronie internetowej www.zapolceny.metropoliabydgoska.pl oraz na Facebooku Metropolii za pół ceny.

Organizatorem akcji jest Miasto Bydgoszcz, a operatorem – portal i gazeta MetropoliaBydgoska.pl. Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny. Właśnie trwa nabór zgłoszeń. Firmy chcące zaoferować swoje usługi mogą kontaktować się mailowo lub telefonicznie:

Maja Dorawa
tel. 576-246-670
e-mail: m.dorawa@metropoliabydgoska.pl

Justyna Wróblewska
tel. 509-979-107
e-mail: j.wroblewska@metropoliabydgoska.pl


Powiązane treści