Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Weekend z utrudnieniami na DK10. Ma to związek z targami rolnymi

Dodano: 02.07.2022 | 06:47

Na zdjęciu: Kierowcy podróżujący krajową 10 w okolicach Nakła nad Notecią, mogą w ten weekend spodziewać się dużych utrudnień w ruchu.

Fot. Archiwum / zdjęcie ilustracyjne

Dzisiaj i jutro (2-3 lipca) w Minikowie (powiat nakielski) odbędą się międzynarodowe targi rolno-przemysłowe AGRO-TECH. W związku z tym wydarzeniem, mogą występować spore utrudnienia w ruchu na krajowej 10.

Targi co roku cieszą się dużym zainteresowaniem. O płynność ruchu na krajowej 10 dbać będą policjanci z nakielskiej drogówki, ale już teraz informują, że przez najbliższe dwa dni podróżujący DK10 muszą liczyć się ze wzmożonym ruchem pojazdów oraz sporymi utrudnieniami.

Jednocześnie funkcjonariusze informują o alternatywnej trasie. – Podróżującym w kierunku Bydgoszczy, lub z Bydgoszczy w stronę Piły, zaleca się aby w miarę możliwości korzystać z przejazdu przez Potulice, drogą powiatową 1926 – mówią policjanci.

Jednocześnie zwracają się z apelem do podróżujących krajową 10 na tym odcinku w ciągu najbliższych dwóch dni o rozważną jazdę i stosowanie się do ich poleceń. – Naszym zadaniem będzie zapewnienie płynności ruchu na trasie – dodają.

0 0 votes
Article Rating
Weekend z utrudnieniami na DK10. Ma to związek z targami rolnymi
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments