Bydgoszcz
16C
Niebo częściowo zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 5km/h ENE
H 17 • L 16
15C
Nd
14C
Pon
16C
Wt
15C
Sr
13C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIWesele bez Pary Młodej. Kilkudniowa zabawa nie tylko w Bydgoszczy
weselebezparymłodej_mat.pras
05.10.2017 | 10:58

Wesele bez Pary Młodej. Kilkudniowa zabawa nie tylko w Bydgoszczy

Na zdjęciu: Tegoroczna jubileuszowa edycja trwać będzie aż dwa dni.

Fot. mat. pras.

Już po raz 10. w Bydgoszczy odbędzie się Wesele bez Pary Młodej. Tegoroczna zabawa potrwa aż dwa dni, a prócz tego po raz pierwszy odbędzie się też w innym mieście. 

Wesele bez Pary Młodej to impreza stworzona przez grupę ludzi, która lubi bawić się do weselnej muzyki i uczestniczyć w konkursach organizowanych na weselach. Zorganizowane przez nich wydarzenie jest bardzo podobne do tradycyjnego wesela. Różnica jest tylko jedna – brak pary młodej.

Impreza dedykowana jest osobom, które chcą wybrać się na wesele, ale nikt z ich rodziny ani znajomych nie planuje brać ślubu w najbliższym czasie. Okazuje się, że takich ludzi jest naprawdę wiele, więc organizatorzy zamierzają rozszerzyć zakres swoich działań. – Z uwagi na duże zainteresowanie wesele będzie trwało dwa dni – piątek i sobotę – mówi Hanna Stępień, organizatorka wydarzenia, która dodaje, że na piątek są jeszcze bilety. Wejściówka dla jednej osoby kosztuje 150 zł, a grupy powyżej 12 osób płacą o 10 złotych mniej za jeden bilet. Cena obejmuje całonocne wyżywienie, napoje, tort weselny, fotografa, kamerzystę, wodzireja i liczne atrakcje dla gości.

W tym roku wydarzenie odbędzie się 10 oraz 11 listopada. Zarówno piątkowa, jak i sobotnia impreza w Bydgoszczy odbędzie się w Hotelu Pałac w Myślęcinku przy ulicy Konnej 10. Co więcej, po raz pierwszy impreza odbędzie się również poza granicami naszego województwa. Pierwszą edycję Wesela bez Pary Młodej w Gdyni zaplanowano na 2 grudnia.

Szczegółowe informacje o wszystkich wydarzeniach w ramach Wesela bez Pary Młodej można znaleźć na stronie internetowej www.weselebezparymlodej.pl.


Powiązane treści