Bydgoszcz
11C
Słonecznie
71% wilgotność
Wiatr: 4km/h SSW
H 12 • L 11
13C
Czw
9C
Pt
7C
Sob
8C
Nd
8C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaWF w trybie zdalnym. UKW poinformowało, jak zaliczyć zajęcia
ukw, uniwersytet kazimierza wielkiego - sf
30.09.2020 | 10:47

WF w trybie zdalnym. UKW poinformowało, jak zaliczyć zajęcia

Na zdjęciu: Studenci UKW będą realizować zajęcia z wychowania fizycznego w trybie zdalnym.

Fot. Szymon Fiałkowski

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego przedstawił zasady zaliczenia zajęć z wychowania fizycznego. Podobnie jak inne przedmioty, będą one realizowane zdalnie.

Zajęcia będą prowadzone w identyczny sposób jak w poprzednim semestrze. Wszyscy studenci mają od początku do końca semestru wykonywać dowolnie wybraną przez siebie aktywność minimum dwa razy w tygodniu, nie krócej niż po 45 minut. – Może to być bieg, jazda na rowerze, nordic walking, marsz, jazda na rolkach lub jakakolwiek inna aktywność uzgodniona z prowadzącym grupę – wyjaśnia Jarosław Surwiło-Bohdanowicz, kierownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.

Aktywność należy monitorować, wykorzystując stworzone do tego aplikacje, jak np. endomondo i każdorazowo wysłać mailem screen do osoby prowadzącej grupę. W razie jakichkolwiek pytań uczelnia prosi o kontakt z prowadzącymi grupę lub sekretariatem SWFiS.

Przypomnijmy, że w nowym roku akademickim zajęcia na UKW będą odbywać się zdalnie z wyjątkiem studentów I roku, a także tych, dla których semestr zimowy będzie ostatnim (studia inżynierskie).

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści