Bydgoszcz
-5C
Niebo głównie zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 5km/h ESE
H -5 • L -6
-2C
Czw
0C
Pt
-3C
Sob
-0C
Nd
-2C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczEdukacjaWF w trybie zdalnym. UKW poinformowało, jak zaliczyć zajęcia
30.09.2020 | 10:47

WF w trybie zdalnym. UKW poinformowało, jak zaliczyć zajęcia

Na zdjęciu: Studenci UKW będą realizować zajęcia z wychowania fizycznego w trybie zdalnym.

Fot. Szymon Fiałkowski

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego przedstawił zasady zaliczenia zajęć z wychowania fizycznego. Podobnie jak inne przedmioty, będą one realizowane zdalnie.

Zajęcia będą prowadzone w identyczny sposób jak w poprzednim semestrze. Wszyscy studenci mają od początku do końca semestru wykonywać dowolnie wybraną przez siebie aktywność minimum dwa razy w tygodniu, nie krócej niż po 45 minut. – Może to być bieg, jazda na rowerze, nordic walking, marsz, jazda na rolkach lub jakakolwiek inna aktywność uzgodniona z prowadzącym grupę – wyjaśnia Jarosław Surwiło-Bohdanowicz, kierownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.

Aktywność należy monitorować, wykorzystując stworzone do tego aplikacje, jak np. endomondo i każdorazowo wysłać mailem screen do osoby prowadzącej grupę. W razie jakichkolwiek pytań uczelnia prosi o kontakt z prowadzącymi grupę lub sekretariatem SWFiS.

Przypomnijmy, że w nowym roku akademickim zajęcia na UKW będą odbywać się zdalnie z wyjątkiem studentów I roku, a także tych, dla których semestr zimowy będzie ostatnim (studia inżynierskie).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści