Bydgoszcz
9C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 6km/h ESE
H 9 • L 8
12C
Sob
6C
Nd
9C
Pon
8C
Wt
9C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBlogiWiatraki wiedzą lepiej…
po
08.11.2015 | 22:11

Wiatraki wiedzą lepiej…

PS. Chociaż … nawet piórem czasami jakimś gnojkiem da się nieco wstrząsnąć.

Na zdjęciu: Dombrowicz odnosi się do wpisu internauty.

Fot. screen z serwisu

To pewnie zupełnie niemożliwe – wytłumaczenie tym , którzy wiedzą lepiej, że lepiej jednak nie wiedzą. Jednak spróbuję. Bezskutecznie? Pewnie tak. Z wiatrakami walczyć ? … czemu nie. Są przecież przykłady…

Jakaś pani pani, komentując tekst pt. miasto czerwone „wygarnia” mi, że w 2002 roku startowałem przecież w prezydenckich wyborach z poparciem PO.

Trzynaście lat temu to niby było.

A tak się w pani pamięć wryło…

Jako prawdę więc to głosi

Internautom wręcz donosi….           I tu koniec „poezji” , pora na fakty.

 

Szacowna Pani wiedząca lepiej!

We wspomnianych przez Panią wyborach samorządowych   niestety bądź stety partia PO mnie nie popierała. I owszem zrobiła to członkini PO pani Teresa Piotrowska wbrew stanowisku władz swej partii. Powstało latem 2002 roku Bydgoskie Porozumienie Obywatelskie i ono było samodzielnym, obywatelskim komitetem wyborczym, który ośmielił się przeciwstawić dominującej wówczas SLD. Po pierwszej turze wyborów zatelefonował do mnie pan Maciej Płażyński – wtedy wiceszef PO – i pogratulował mi awansu do tury drugiej. I na tym poparcie tej partii dla mnie się skończyło… Wiem, że czasy to zamierzchłe. Wystarczy jednak   sięgnąć choćby po lokalne gazety z tamtego okresu. Ale kto by tam czytał i sprawdzał przed napisaniem głupot.

Wiem, wiem , zaraz ktoś wypomni, a już się to przecież zdarzyło niedawno na tym portalu, że może to co powyżej napisałem to prawda, ale … urodziłem się w Ludowicach. No tak i tu moje argumenty się kończą. Bo to prawda. Urodziłem się na zabitej dechami wsi i nie wiedzieć czemu ośmielam się publicznie zabierać głos. Powinienem przecież rozrzucać na polu gnój i o tej porze roku kończyć orkę. Przepraszam uniżenie, ale moi wredni rodzice będący w Ludowicach ubogimi nauczycielami nie zapewnili mi ani kawałka gruntu. Dlatego uprawiam inne poletko. Nie widłami. Trochę głową i piórem. Przepraszam   i poprawy nie obiecuję. PS. Chociaż … nawet piórem czasami jakimś gnojkiem da się nieco wstrząsnąć.

Konstanty Dombrowicz

Prezydent Bydgoszczy w latach 2002-2010
Konstanty Dombrowicz

Panel dyskusyjny


Powiązane treści