Bydgoszcz
4C
Niebo częściowo zachmurzone
60% wilgotność
Wiatr: 5km/h NW
H 4 • L 3
1C
Sr
-1C
Czw
0C
Pt
3C
Sob
4C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaWięcej połączeń do Warszawy i wakacyjny pociąg nad morze. PKP Intercity przedstawiło nowy rozkład jazdy dla Bydgoszczy
Flirt_pociąg_kolej_PKP InterCity_Stadler - Newag_ ED
07.12.2018 | 11:26

Więcej połączeń do Warszawy i wakacyjny pociąg nad morze. PKP Intercity przedstawiło nowy rozkład jazdy dla Bydgoszczy

Na zdjęciu: PKP Intercity wprowadza nowy rozkład jazdy.

Fot. ED

9 grudnia zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy PKP Intercity. Przewoźnik kolejowy wprowadzi zmiany m.in. w połączeniach z Bydgoszczy.

PKP Intercity przygotowało dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego kilka nowości w rozkładzie jazdy na sezon 2018/2019. TLK Ustronie relacji Przemyśl – Kołobrzeg będzie kursować trasą okrężną, dzięki czemu przejedzie przez Inowrocław i Toruń. Przywrócony zostanie nocny pociąg TLK Rozewie relacji Gdynia – Bielsko Biała. Skład będzie mieć postoje m.in. w Bydgoszczy, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach.

W wakacje PKP Intercity uruchomi nocne połączenie TLK Mierzeja relacji Lublin – Hel. Pociąg zatrzyma się m.in. w Warszawie, Toruniu, Bydgoszczy i Trójmieście. Grupa wagonów z tego składu będzie odłączana w Bydgoszczy i przez Piłę oraz Białogard pojedzie do Kołobrzegu. Sezonowo z Bydgoszczy do Kudowy-Zdroju, prowadząc dodatkową grupę wagonów, pojedzie pociąg TLK Halny. Zwiększy się też liczba połączeń z Torunia i Bydgoszczy do Warszawy. Będzie to odpowiednio 10 i 11 pociągów.


Powiązane treści