Bydgoszcz
10C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 10 • L 9
16C
Czw
15C
Pt
12C
Sob
10C
Nd
11C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaWielki powrót Metropolii za pół ceny!
Metropolia za pół ceny - logo
04.07.2019 | 11:40

Wielki powrót Metropolii za pół ceny!

Na zdjęciu: Logo akcji "Metropolia za pół ceny"

Fot. materiały koordynatora

Kolejna edycja Metropolii za pół ceny powraca w wielkim stylu! Jak co roku będziemy mogli spotkać wiele rozmaitych firm oraz instytucji, w których ceny produktów będą obniżone o 50%. Tegoroczne wydanie znanej i lubianej kontynuacji Bydgoszczy za pół ceny zostanie po raz trzeci poszerzone okolice Bydgoszczy, dzięki czemu będzie można skorzystać z większej liczby ciekawych ofert!

Tegoroczna edycja akcji odbędzie się w jesienny weekend i będzie trwać od 27 do 29 września 2019 [PIĄTEK-SOBOTA-NIEDZIELA]. Jej organizatorami są: Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz oraz Miasto Bydgoszcz, a koordynatorem MetropoliaBydgoska.pl (Grupa Enjoy Media sp.j.). Założenia obecnego wydania nie różnią się od swoich poprzedników – firma bądź instytucja, która chcę zostać partnerem, będzie miała za zadanie umieścić w swojej ofercie co najmniej 3 produkty lub usługi przecenione o połowę ceny. Informacje o nowych partnerach i ich ofertach udostępniane są na bieżąco na stronie i FB Metropolia za pół ceny.

Akcja będzie obejmować nie tylko wspomniany wcześniej teren Bydgoszczy, ale także obszar wszystkich gmin zrzeszonych w Stowarzyszeniu Metropolia Bydgoszcz, do których należą:

Białe Błota
Nowa Wieś Wielka
Barcin
Osielsko
Bydgoszcz
Pruszcz
Dąbrowa Chełmińska
Rojewo
Dobrcz
Sadki
Kcynia
Sicienko
Koronowo
Solec Kujawski
Łabiszyn
Szubin
Mrocza
Żnin
Nakło

Aby być na bieżąco, zachęcamy do polubienia na fanpage oraz zajrzenia na stronę internetową Metropolii za pół ceny! Tam też znajduje się formularz zgłoszeniowy i regulamin dla firm/instytucji, które chcą zgłosić swój udział w akcji. Wszelkie informacje można uzyskać również pod numerem telefonu: 512 951 051 oraz adresem mailowym: zapolceny@metropoliabydgoska.pl

===> Fanpage <===

===> Strona Metropolia za pół ceny <===

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści