Bydgoszcz
16C
Niebo głównie zachmurzone
51% wilgotność
Wiatr: 7km/h NNE
H 17 • L 16
18C
Nd
17C
Pon
18C
Wt
17C
Sr
15C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIWielkie przeboje disco w orkiestrowej aranżacji. Wygraj bilet na koncert! [KONKURS]
Logo Orkiestra w Rytmie Disco
02.01.2018 | 14:34

Wielkie przeboje disco w orkiestrowej aranżacji. Wygraj bilet na koncert! [KONKURS]

Wydarzenie odbędzie się 20 stycznia w HSW Łuczniczka.

Na zdjęciu: Największe gwiazdy disco wystąpią w Bydgoszczy.

Fot. mat. prasowe

Już 20 stycznia w Hali Łuczniczka odbędzie się wyjątkowy koncert gwiazd disco polo w towarzystwie orkiestry symfonicznej. Mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać bilety na to wydarzenie!

Ogólnopolska akcja „Orkiestra w Rytmie Disco” jest organizowana w siedmiu polskich miastach przez Agencję Koncertowo-Wydawniczą „Good Crew”. Poza Bydgoszczą, imprezy w ramach cyklu odbędą się w Bielsku-Białej, Kielcach, Włocławku, Częstochowie, Płocku i Toruniu.

W „Łuczniczce” wystąpią największe gwiazdy dance i disco polo: Boys, Piękni i Młodzi, Weekend, Bayer Full i Mixdance. Będzie im towarzyszyć orkiestra symfoniczna pod batutą Piotra Piątkowskiego. Jak informują organizatorzy, wykonawcy zagrają swoje największe przeboje, takie jak „Majteczki w kropeczki”, „Jesteś szalona”, „Ona tańczy dla mnie”, „Serca dwa” czy „Ona jest taka cudowna”.

Bilety na koncert można nabyć za pośrednictwem strony internetowej: https://www.biletomat.pl/bilety/good-crew/. Ich pula jest bardzo ograniczona. Specjalnie dla Was mamy jednak dwie podwójne wejściówki na wydarzenie organizowane w „Łuczniczce”. By je zdobyć, należy wziąć udział w konkursie i odpowiedzieć na pytanie.

Pytanie konkursowe: Który z Artystów śpiewa: „Ona jest taka cudowna, niewinna i słodka”?

Na zgłoszenia czekamy pod adresem konkurs@metropoliabydgoska.pl. W tytule maila należy napisać POLO, a w treści podać dane osobowe i odpowiedź na pytanie. Konkurs trwa do niedzieli, 7 stycznia, do godziny 20:00.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie: www.orkiestrawrytmiedisco.pl.


Powiązane treści