Bydgoszcz
11C
Niebo częściowo zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 5km/h SW
H 12 • L 11
15C
Pt
15C
Sob
13C
Nd
12C
Pon
14C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleWiesz, kto to jest? Policjanci proszą o pomoc w identyfikacji
mężczyzna - identyfikacja zwłok - kmp toruń
04.07.2019 | 13:38

Wiesz, kto to jest? Policjanci proszą o pomoc w identyfikacji

O pomoc zwrócili się policjanci.

Na zdjęciu: Policjanci zwrócili się z prośbą do świadków o identyfikację mężczyzny.

Fot. KMP Toruń

Szkielet ciała odnaleziono w połowie maja ubiegłego roku w Toruniu. Teraz funkcjonariusze zwracają się z prośbą do świadków.

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu prowadzą czynności, których celem jest ustalenie tożsamości nieznanego mężczyzny. Jak informuje policja, fragmenty szkieletu zostały odnalezione 20 maja ubiegłego roku przy Szosie Bydgoskiej (teren zielony, naprzeciw posesji nr 60, między jezdnią a rzeką Wisła). – Do chwili obecnej nie ustalono tożsamości denata – mówią śledczy.

W toku prowadzonego postępowania, konieczne było powołanie biegłego z zakresu antropologii. Ten określił płeć, wzrost, przybliżony wiek oraz dokonał odtworzenia wyglądu twarzy tej osoby na podstawie odnalezionej czaszki. Wiadomo zatem, że zmarły to mężczyzna w wieku ok. 50-60 lat, miał ok. 165 cm wzrostu i był normalnej budowy ciała. Cechą charakterystyczną był złamany nos z garbem i przekrzywieniem w lewą stronę.

Osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji o tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem Policji Toruń Śródmieście – tel. dyżurny 56 641 24 52 lub 112.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści