[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Wiktor Przyjemski może zadebiutować w Grand Prix. Okazja we Wrocławiu

Dodano: 08.08.2022 | 19:33

Na zdjęciu: Wiktor Przyjemski będzie rezerwowym podczas rundy Grand Prix we Wrocławiu.

Fot. Archiwum

Wiktor Przyjemski może zadebiutować w cyklu Grand Prix. Żużlowiec Abramczyk Polonii Bydgoszcz będzie jednym z rezerwowych podczas turnieju, który w sobotę (27 sierpnia) zostanie rozegrany na stadionie we Wrocławiu.

Organizatorzy cyklu poinformowali w dzisiejszym (8.08) komunikacie o przyznaniu dzikiej karty i wyznaczeniu dwóch zawodników rezerwowych na turniej, który odbędzie się w stolicy Dolnego Śląska.

Dziką kartę na zawody otrzymał zawodnik miejscowej Betard Sparty Gleb Czugunow, z kolei zawodnikami rezerwy toru będą wspomniany już Przyjemski oraz inny młodzieżowiec, Bartłomiej Kowalski. Dla Czugunowa to kolejny start z dziką kartą w turnieju we Wrocławiu. W 2020 roku, podczas dwóch rund zajął we Wrocławiu odpowiednio dziesiąte i ósme miejsce, zaś przed rokiem był czternasty w pierwszym i dwunasty w drugim turnieju.

Przypomnijmy, że w kalendarzu cyklu Grand Prix jest jeszcze runda, która 1 października odbędzie się na toruńskiej MotoArenie. Już wiadomo, że będzie to ostatni turniej sezonu, bowiem planowany na listopad turniej w Australii został definitywnie odwołany.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments