Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wiosła Amatorskie LOTTO-Bydgostia. Pierwsze spotkanie już jutro!

Dodano: 20.04.2022 | 20:40

Na zdjęciu: W zajęciach może wziąć udział każdy!

Fot. mat. klubu

Już w ten czwartek, 21 kwietnia o godz. 17:30 w Przystani LOTTO-Bydgostii odbędzie się pierwsze spotkanie nowej sekcji przeznaczonej dla osób, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z wioślarstwem i pogodzić to z codzienną pracą zawodową. Zajęcia prowadzić będą uczestnicy igrzysk olimpijskich!

Nowa sekcja Wiosła Amatorskie LOTTO-Bydgostia to miejsce dla każdego.  Nie liczy się tu ani wiek, ani doświadczenie sportowe, ani zawód. Najważniejsza jest chęć ruchu, którego na pewno nie zabraknie na treningach. Podczas zajęć będzie można poznać przeróżne ćwiczenia, które na co dzień wykonują zawodowi wioślarze. Wszystko pod okiem osób z dużym doświadczeniem.

Treningi poprowadzą złota medalistka olimpijska Magdalena Fularczyk-Kozłowska, olimpijka i złota medalistka mistrzostw Europy Martyna Radosz oraz trener kadry olimpijskiej Michał Kozłowski. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu (poniedziałek i czwartek lub wtorek i czwartek) w godzinach późno popołudniowych (17:30-20:00). Dokładne terminy zostaną ustalone bezpośrednio z osobami, które zgłoszą chęć dołączenia do sekcji.


Spotkanie organizacyjne:
21 kwietnia (czwartek)
godz. 17:30
Przystań LOTTO-Bydgostia (ul. Żupy 4, obok Torbydu)


Zapisy przyjmowane są droga mailową na adres: amatorzy@bydgostia.org.pl Tam też można przesłać swoje pytania czy wszelkie inne kwestie związane z działalnością tej sekcji.

LOTTO-Bydgostia zachęca do dołączenia i wspólnego wiosłowania. To świetna okazja do poprawy swojej kondycji fizycznej, zadbania o zdrowie, a przede wszystkim – do doskonałej zabawy!