Bydgoszcz
20C
Słonecznie
53% wilgotność
Wiatr: 6km/h ESE
H 20 • L 19
15C
Wt
14C
Sr
15C
Czw
15C
Pt
17C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleWłamanie na działkach. Uciekający złodziej został zatrzymany przez świadków
17.05.2021 | 11:03

Włamanie na działkach. Uciekający złodziej został zatrzymany przez świadków

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali ujętego przez świadków złodzieja.

Fot. Szymon Fiałkowski

Świadkowie włamania do altanki na terenie ogródków działkowych ujęli podejrzanego. Skradzione mienie odzyskano, a 48-latek usłyszał już zarzuty.  

W sobotę po godz. 13:00 dyżurny nakielskiej komendy został powiadomiony o włamaniu, do którego doszło na terenie rodzinnych ogródków działkowych. Skierowani na miejsce mundurowi ustalili, że informacje do dyżurnego przekazali przypadkowi świadkowie, którzy nie tylko zwrócili uwagę, że coś dzieje się na na jednej z działek, ale jeszcze ujęli wybiegającego z jej terenu mężczyznę.

Zgłaszający od razu przypuszczali, że mają do czynienia z włamywaczem, dlatego bez zastanowienia go ujęli, a o zaistniałej sytuacji powiadomili mundurowych. Przekazany funkcjonariuszom 48-latek szybko przyznał się do włamania. Okazało się, że jego łupem padły elektronarzędzia i inne drobne przedmioty przechowywane w altance – mówi podkom. Justyna Andrzejewska z nakielskiej komendy.

Skradzione rzeczy wróciły do właściciela, a ujęty przez zgłaszających mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Kolejnego dnia (16.05.21) usłyszał zarzuty włamania. Decyzję w jego sprawie podejmie sąd.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści