Bydgoszcz
-17C
Słonecznie
85% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H -17 • L -17
-11C
Pon
1C
Wt
2C
Sr
2C
Czw
3C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleWłamanie na działkach w Bydgoszczy. Jeden ze sprawców tak się skaleczył, że policjanci musieli mu pomóc
POLICJA BB
16.12.2019 | 17:52

Włamanie na działkach w Bydgoszczy. Jeden ze sprawców tak się skaleczył, że policjanci musieli mu pomóc

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali dwie osoby, która próbowały włamać się do domku letniskowego.

Fot. archiwum

Patrol z bydgoskiego oddziału prewencji zatrzymał parę podejrzaną o usiłowanie kradzieży z włamaniem. 33-latek i 27-latka włamali się do domku letniskowego na terenie ogródków działkowych. Podejrzanych namierzył właściciel działki.

W piątek (13.12.2019) po południu dyżurny z bydgoskiego Szwederowa otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jednego z domków letniskowych przy ulicy Horodelskiej w Bydgoszczy. Z relacji zgłaszającego wynikało, że w środku budynku nadal ktoś jest. Na miejsce został skierowany patrol z bydgoskiego oddziału prewencji.

Tam mundurowi zastali zgłaszającego. Mężczyzna wskazał im swój lokal. Funkcjonariusze weszli na teren posesji. W domku zauważyli zbitą szybę, zaś w środku zastali mężczyznę i kobietę – relacjonuje kom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy.

Policjanci… udzielili pomocy mężczyźnie, ponieważ w wyniku wybicia szyby rozciął sobie rękę. 33-latek i 27-latka zostali zatrzymani. Oboje usłyszeli już zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem. Teraz za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.

Czytaj także: Potrącenie na Wyżynach. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści