Bydgoszcz
10C
Opady
53% wilgotność
Wiatr: 9km/h WSW
H 10 • L 9
6C
Nd
4C
Pon
9C
Wt
6C
Sr
2C
Czw
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiPolitykaWójt przeprowadza konsultacje. W sprawie inwestycji na budynku szkoły w Białych Błotach
Dariusz Fundator_ wójt gminy Białe Błota_ SF
08.01.2019 | 10:56

Wójt przeprowadza konsultacje. W sprawie inwestycji na budynku szkoły w Białych Błotach

Konsultacje mają potrwać do połowy tego miesiąca.

Na zdjęciu: Dariusz Fundator chce poznać zdanie mieszkańców w sprawie budowy infrastruktury telekomunikacyjnej na budynku szkoły.

Fot. Szymon Fiałkowski

W Białych Błotach rozpoczęły się konsultacje wójta gminy z mieszkańcami. Potrwają one do 21 stycznia.

Wójt Dariusz Fundator chce znać zdanie mieszkańców gminy w sprawie budowy infrastruktury telekomunikacyjnej, która miałaby powstać na budynku Szkoły Podstawowej w Białych Błotach.

Białobłocki urząd informuje, że konsultacje są prowadzone w formie zbierania uwag w wersji papierowej, tj. za pomocą wypełnienia ankiety (można je uzyskać w siedzibie dyrekcji szkoły oraz w biurze obsługi interesanta urzędu gminy) i elektronicznej, głównie kierując maile lub wypełniając specjalny formularz zamieszczony w biuletynie informacji publicznej na stronie internetowej urzędu w zakładce konsultacje.

Konsultacje mają na celu zebranie opinii mieszkańców Gminy Białe Błota na temat potencjalnego udostępnienia przestrzeni dachowej z przeznaczeniem na budowę infrastrukturę teletechniczną zewnętrznemu operatorowi, a środki pieniężne zgromadzone z tytułu dzierżawy przestrzeni dachowej zostaną przekazane na fundusz szkolny z przeznaczeniem na edukację uczniów z zakresu robotyki oraz programowania – informują urzędnicy.

Ponadto, mieszkańcy będą mogli w najbliższy czwartek (10 stycznia) spotkać się na dyżurze z przedstawicielem inwestora, który udzielać będzie odpowiedzi na pytania związane z tematyką inwestycji i jej oddziaływania na środowisko.  Dyżur odbędzie się w budynku B Szkoły Podstawowej w Białych Błotach przy ul. Czystej 1a, sala 100.

Powiązane treści