Bydgoszcz
25C
Słonecznie
47% wilgotność
Wiatr: 5km/h SSW
H 25 • L 25
20C
Pon
22C
Wt
17C
Sr
20C
Czw
21C
Pt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiPolitykaWójt przeprowadza konsultacje. W sprawie inwestycji na budynku szkoły w Białych Błotach
Dariusz Fundator_ wójt gminy Białe Błota_ SF
08.01.2019 | 10:56

Wójt przeprowadza konsultacje. W sprawie inwestycji na budynku szkoły w Białych Błotach

Konsultacje mają potrwać do połowy tego miesiąca.

Na zdjęciu: Dariusz Fundator chce poznać zdanie mieszkańców w sprawie budowy infrastruktury telekomunikacyjnej na budynku szkoły.

Fot. Szymon Fiałkowski

W Białych Błotach rozpoczęły się konsultacje wójta gminy z mieszkańcami. Potrwają one do 21 stycznia.

Wójt Dariusz Fundator chce znać zdanie mieszkańców gminy w sprawie budowy infrastruktury telekomunikacyjnej, która miałaby powstać na budynku Szkoły Podstawowej w Białych Błotach.

Białobłocki urząd informuje, że konsultacje są prowadzone w formie zbierania uwag w wersji papierowej, tj. za pomocą wypełnienia ankiety (można je uzyskać w siedzibie dyrekcji szkoły oraz w biurze obsługi interesanta urzędu gminy) i elektronicznej, głównie kierując maile lub wypełniając specjalny formularz zamieszczony w biuletynie informacji publicznej na stronie internetowej urzędu w zakładce konsultacje.

Konsultacje mają na celu zebranie opinii mieszkańców Gminy Białe Błota na temat potencjalnego udostępnienia przestrzeni dachowej z przeznaczeniem na budowę infrastrukturę teletechniczną zewnętrznemu operatorowi, a środki pieniężne zgromadzone z tytułu dzierżawy przestrzeni dachowej zostaną przekazane na fundusz szkolny z przeznaczeniem na edukację uczniów z zakresu robotyki oraz programowania – informują urzędnicy.

Ponadto, mieszkańcy będą mogli w najbliższy czwartek (10 stycznia) spotkać się na dyżurze z przedstawicielem inwestora, który udzielać będzie odpowiedzi na pytania związane z tematyką inwestycji i jej oddziaływania na środowisko.  Dyżur odbędzie się w budynku B Szkoły Podstawowej w Białych Błotach przy ul. Czystej 1a, sala 100.

Powiązane treści