Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

WOŚP w Białych Błotach. Lista aukcji i wydarzeń

Dodano: 30.01.2022 | 09:55

Na zdjęciu: W najbliższą niedzielę, już po raz trzydziesty odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Fot. Archiwum

Ceramiczne ozdoby i kolaże zdjęć Macieja Kuleszy są wśród przedmiotów licytowanych w gminie Białe Błota podczas 30 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Trzydziesty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę, 30 stycznia. Tegorocznym hasłem finału jest „Przejrzyj na oczy”, a orkiestra zagra na rzecz finansowego wsparcia oddziałów okulistyki dziecięcej. Z danych fundacji WOŚP przekazanych w piątek (28 stycznia) w południe wynika, że już zebrano ponad 31,2 mln zł.

W finał aktywnie włączyła się także gmina Białe Błota. Sztabowcy finału WOŚP na terenie gminy przygotowali dla mieszkańców imprezy, kiermasze, koncerty i licytacje. Te są prowadzone zarówno za pośrednictwem serwisu Allegro, ale też zaplanowano stacjonarną licytację, która w niedzielę odbędzie się w Łochowie, jej początek o 17:30. Na aukcji allegro można wylicytować m.in.: przedmioty wykonane w pracowni ceramicznej GCK, pełne emocji przejazdy autami „specjalnego znaczenia”, a także ubrania ze sklepu Stylowe Człowieki oraz prace i zdjęcia nadesłane przez laureatów konkursu „Bezcenny Krajobraz”.

Zorganizowany zostanie również mobilny kiermasz WOŚP w Trasie. Start o 10:00 z Białych Błot, obok choinki przy ul. Centralnej. W Orkiestrowym rozkładzie jazdy przewidziano dalej przystanki w Trzcińcu, Przyłękach, Prądkach i Zielonce oraz w Cielu, Kruszynie Krajeńskim i Murowańcu. Mobilny kiermasz WOŚP i GCK zawita również do Łochowa, Łochowic i Lisiego Ogona. Finał akcji, którą zwieńczy Światełko do Nieba, zaplanowano ponownie w Białych Błotach przy ul. Centralnej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments