82% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 17 • L 15
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportWrócili bez punktów. Chemik Moderator przegrał wyjazdowy mecz z Włocłavią
22-08-2020_piłka nożna, IV liga_Chemik Moderator Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski - SF (3)
06.09.2020 | 14:38

Wrócili bez punktów. Chemik Moderator przegrał wyjazdowy mecz z Włocłavią

W piłkarskiej IV lidze rozegrano szóstą kolejkę spotkań.

Na zdjęciu: Piłkarze Chemika Moderatora nie zdobyli punktów w wyjazdowym meczu we Włocławku.

Nie będą mile wspominać wyjazdów do Włocławka piłkarze Chemika Moderatora. Zespół Piotra Gruszki w szóstej kolejce IV ligi przegrali z Włocłavią 1:2.

To był drugi wyjazd drużyny Chemika do Włocławka w tej rundzie. Przypomnijmy, że w trzeciej serii gier drużyna trenera Gruszki przegrała z Liderem 0:2.

Starcie z Włocłavią dla bydgoskiego zespołu rozpoczęło się bardzo dobrze. Już w 5′ minucie Chemik objął prowadzenie. Piłkę ręką we własnym polu karnym zagrał Bartosz Czyżewski, arbiter wskazał na jedenasty metr, a pewnym wykonawcą rzutu karnego był Szymon Maziarz. Jeszcze przed końcem pierwszej części meczu, prowadzenie Chemika mógł podwyższyć Maciej Kot, ale nie wykorzystał dobrej sytuacji.

Po przerwie, to gospodarze ruszyli do ataków. Po godzinie gry, gracze Włocłavii wyprowadzili dwie akcje, po których padły gole. Najpierw do wyrównania doprowadził Tomasz Szablewski, a raptem 180 sekund później zwycięskiego gola dla miejscowych strzelił Bartłomiej Feter.

Dla Chemika Moderatora to druga porażka w tym sezonie ligowym. Zespół z Bydgoszczy w następnej kolejce podejmie na własnym boisku KS Brzoza (16:00, stadion przy ul. Glinki 79).

IV LIGA KPZPN – RUNDA JESIENNA – SEZON 2020/2021 – 6 KOLEJKA – 5.09.2020 R.
WŁOCŁAVIA WŁOCŁAWEK – CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ 2:1 (0:1)
Bramki: Tomasz Szablewski 62′, Bartłomiej Feter 65′ – Szymon Maziarz 5′ karny.

WŁOCŁAVIA: Zapała – Kijewski, Humeniuk (78′ Wojtylak), Kujawski (80′ P. Szablewski), Czyżewski – B. Grube, T. Szablewski, Behlke, B. Feter, Kuropatwiński – Witucki.

CHEMIK MODERATOR: Klon – Włosiński, Adamenko, Chojnacki, Kacprzak – Rysiewski, Maziarz – Kot, Perliński, Katerla (82′ Sobczyk) – Pieczyński (76′ Adamski).

Sędziował: Łukasz Bania (Toruń).
Żółte kartki: Czyżewski, B. Feter, Wojtylak (Włocłavia) – Perliński (Chemik Moderator).