Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wrześniowe wydarzenia Adria Art. Jakie gwiazdy przyjadą do Bydgoszczy?

Dodano: 07.09.2023 | 19:04

Na zdjęciu: "Szalone Nożyczki" to jedna z komedii, którą będzie można zobaczyć we wrześniu w Bydgoszczy.

Fot. mat. organizatora

Wrzesień w Bydgoszczy upłynie pod znakiem koncertów, spektakli i innych ciekawych wydarzeń. Organizatorem wielu z nich jest impresariat artystyczny Adria Art, czyli lider organizacji wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych w Polsce. Co dokładnie firma zaplanowała na wrzesień? 

Już jutro, 8 września o godz. 19:00 będzie można wziąć udział w koncercie „Piosenki to…? – Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta”, który  jest niezapomnianym, muzycznym widowiskiem. Występ przeniesie nas do czasów, gdy w piosenkach królowała mądrość i klasa. Podczas wieczoru w Operze Nova usłyszymy najpiękniejsze piosenki autorstwa Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego i Jeremiego Przybory w wykonaniu najzdolniejszych, młodych (i nie tylko) aktorów. Wystąpią m.in. Katarzyna Dąbrowska, Hanna Śleszyńska, Zbigniew Zamachowski, Kacper Kuszewski czy Olga Bończyk.

Następnego dnia, 9 września również w Operze Nova usłyszymy najpiękniejszy repertuar na 70-lecie Zespołu Śląsk. Koncert Jubileuszowy rozpocznie się o godz. 20:00. Zespół Pieśni i Tańca ,,Śląsk”, to niezaprzeczalnie AMBASADOR Polskiej Kultury Narodowej, Kultury przez duże K, każdy ich koncert to wielkie wydarzenie, bez względu na miejsce wykonania, czy to w Polsce, czy w najdalszym zakątku świata.

Również w najbliższy weekend, a dokładnie w niedzielę, 10 września o godz. 15:30, na scenie Filharmonii Pomorskiej zostanie zagrany spektakl „My Baby, czyli rodzinny biznes”. To szalona, błyskotliwa komedia o ludzkich pragnieniach i namiętnościach, w której występują Ewa Gawryluk, Marta Wierzbicka/Katarzyna Ankudowicz, Jarosław Boberek, Michał Koterski oraz Michał Mikołajczak.

Natomiast 16 września w Bydgoszczy będzie można zobaczyć głośny francuski przebój teatralny „żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju”. Przedstawiona w nim historia prowokuje do myślenia, a zarazem rozśmiesza do łez! Reżyser Adam Sajnuk umiejętnie wydobywa ironię losu polityka wystawionego na próbę, a czwórka znakomitych aktorów gra brawurowo i improwizuje, kreując wiarygodne postaci tej komedii o hipokryzji, miłości i tolerancji. W rolach głównych Renata Dancewicz i Piotr Polk. Spektakl zaplanowano na godz. 16:00 i 18:30 w Teatrze Adria.

Także w tym miejscu, ale innego dnia, będzie można obejrzeć najnowszą odsłonę spektaklu wpisanego do Księgi rekordów Guinnessa! „Szalone Nożyczki” to utwór cieszący się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50 lat. Interakcja publiczności z aktorami oraz towarzyszący wszystkiemu humor sięgają zenitu. To, jaki będzie finał, pozostaje w rękach widzów – ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Bydgoszczanie będą mogli przekonać się o tym już 22 września o godz. 17:00 i 20:15. Na scenie w Teatrze Adria wystapią  Przemysław Redkowski, Maciej Wilewski, Marta Lewandowska, Leszek Stanek, Katarzyna Polewany, Piotr Miazga.

Następnego dnia, 23 września będzie można zobaczyć inną zwariowaną komedię. „Wiesz, że wiem” to spektakl o przyjaźni, kłamstwie i… słodkiej zemście. To zarazem potężna dawka śmiechu, która przypomina, że szczerość jest najważniejsza, a na tych, którzy powiedzieli o dwa słowa za dużo, zawsze czeka nauczka. Na scenie Teatru Adria wystąpią Leszek Lichota, Ilona Wrońska, Michał Czernecki/Przemysław Sadowski, Agnieszka Castellanos-Pawlak. Komedię będzie można zobaczyć o godz. 16:00 i 19:00.

Ostatnim wrześniowym wydarzeniem organizowanym przez Adria Art w Bydgoszczy jest spektakl o tym, że nie ma nudnych związków – są tylko mało kreatywni partnerzy. „Ludzie inteligentni. Czyli kto kocha, ten błądzi…” to przebojowa komedia w gwiazdorskiej obsadzie! Wystąpią w niej Piotr Borowski, Renata Dancewicz, Agata Pruchniewska, Paulina Holtz, Mariusz Witkowski, Rafał Królikowski. Wydarzenie zaplanowano na 30 września na godz. 16:00 i 18:30.

Bilety na wszystkie wymienione, jak i inne wydarzenia organizowane przez Adria Art można kupić na stronie www.adria-art.pl/

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments