Bydgoszcz
13C
Słonecznie
79% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H 14 • L 12
27C
Pt
28C
Sob
27C
Nd
28C
Pon
28C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoWSG dla Okola i Śródmieścia. Kończy się przyjmowanie zgłoszeń do udziału w projekcie
28.10.2018 | 10:14

WSG dla Okola i Śródmieścia. Kończy się przyjmowanie zgłoszeń do udziału w projekcie

Na zdjęciu: WSG nie zapomina o sąsiadach z Okola i Śródmieścia.

Fot. Archiwum.

Już tylko kilka dni pozostało do końca przyjmowania zgłoszeń uczestnictwa w projekcie WSG adresowanym do młodzieży z Okola i Śródmieścia.

Celem projektu pod nazwą. „Na Bydgoskim Szlaku TeH2O – aktywizacja, tożsamość i kultura”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego  jest podniesienie, poprzez działania tożsamościowe i artystyczne, aktywności społecznej 12 osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym oraz 11 osób stanowiących ich otoczenie, zamieszkujących obszar objęty Lokalną Strategią Rozwoju – osiedla Okole i Śródmieście,.

W ramach projektu, na terenie kampusu WSG przy ul. Garbary 2, powstanie klub młodzieżowy dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat – przestrzeń do spotkań, dialogu i działań kreatywnych, w której będą prowadzone warsztaty fotograficzne, filmowe, teatralne. Zorganizowany zostanie także plener rysunkowy i malarski oraz wyjścia plenerowo-studyjne do obiektów Szlaku Wody, Przemysłu i Rzemiosła TeH2O, połączone z konkursem. Projekt zakończy spektakl finałowy i wystawa prac uczestników.

Rekrutacja do udziału w programie, który potrwa do 30 kwietnia 2019 roku kończy się 31.10.2018 r. lub do osiągnięcia limitu miejsc. W przypadku liczby zgłoszeń przekraczającej liczbę miejsc dostępnych w projekcie będą tworzone listy rezerwowe. Formularz dostępny jest na stronie internetowej APK.

Spotkanie informacyjne: 6.11.2018 r., godz. 17:00, Akademicka Przestrzeń Kulturalna WSG, ul. Królowej Jadwigi 14


Podobne wpisy

Powiązane treści