Bydgoszcz
-0C
Słonecznie
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h WNW
H 1 • L -1
3C
Pon
1C
Wt
3C
Sr
3C
Czw
7C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleWtargnęli do mieszkania i pobili mężczyznę. Policja prowadzi poszukiwania [ZDJĘCIA]
07.07.2020 | 13:44

Wtargnęli do mieszkania i pobili mężczyznę. Policja prowadzi poszukiwania [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Wizerunki sprawców zostały utrwalone na nagraniach.

Fot. KWP BYDGOSZCZ

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami.

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie pobicia pokrzywdzonego przez dwóch mężczyzn. Sprawcy wtargnęli do jego mieszkania i go pobili. Do zdarzenia doszło 21 kwietnia 2020 r. przy ul. Skłodowskiej-Curie w Bydgoszczy. Sprawcami są mężczyźni widoczni na zdjęciach. Ich wizerunek zarejestrował monitoring.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Informacje można przekazać prowadzącemu postępowanie pod numerem telefonu 47 751-11-89 lub mailowo: marek.knop@bg.policja.gov.pl, a także całodobowo pod numerami 47 751-11-59 lub 112, powołując się na znak sprawy L.dz. I-Krz 1743/20.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści