Bydgoszcz
7C
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSE
H 8 • L 7
9C
Nd
13C
Pon
13C
Wt
9C
Sr
7C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleWtargnęli do mieszkania i pobili mężczyznę. Policja prowadzi poszukiwania [ZDJĘCIA]
Poszukiwani, Sklodowskiej-Curie, policja - kwp (1) GLOWNE
07.07.2020 | 13:44

Wtargnęli do mieszkania i pobili mężczyznę. Policja prowadzi poszukiwania [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Wizerunki sprawców zostały utrwalone na nagraniach.

Fot. KWP BYDGOSZCZ

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyzn bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami.

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia prowadzą postępowanie w sprawie pobicia pokrzywdzonego przez dwóch mężczyzn. Sprawcy wtargnęli do jego mieszkania i go pobili. Do zdarzenia doszło 21 kwietnia 2020 r. przy ul. Skłodowskiej-Curie w Bydgoszczy. Sprawcami są mężczyźni widoczni na zdjęciach. Ich wizerunek zarejestrował monitoring.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach. Informacje można przekazać prowadzącemu postępowanie pod numerem telefonu 47 751-11-89 lub mailowo: marek.knop@bg.policja.gov.pl, a także całodobowo pod numerami 47 751-11-59 lub 112, powołując się na znak sprawy L.dz. I-Krz 1743/20.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści