[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wygraj album z pięknymi zdjęciami Bydgoszczy Zofii Ewy Ruprecht [KONKURS]

Dodano: 07.06.2022 | 13:14

Na zdjęciu: W albumie Zofii Ewy Ruprecht znajdziemy piękne zdjęcia urokliwych bydgoskich zakątków wykonanych o każdej porze roku oraz ich opisy.

Fot. BB

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Pejzaż, mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest egzemplarz albumu „Bydgoszcz Nastrojowa” ze zdjęciami autorstwa Zofii Ewy Ruprecht i tekstami Anny Perlik-Piątkowskiej.

Zofia Ewa Ruprecht to specjalista diabetolog związana od lat ze szpitalem Jurasza. Jest też wielką miłośniczką fotografowania Bydgoszczy. Jej wrażliwość artystyczna sprawia, że za pomocą aparatu w swoim iPhone zapisuje ulotne chwile z życia Bydgoszczy. Choć autorka sama o sobie mówi, że jest fotografem-amatorem, to jej zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych – przede wszystkim na grupie facebookowej „Zabujani w Bydgoszczu (Brombergu)” oraz na Instagramie @ajfonowa_bydgoszcz – mają duże grono fanów. Jej ujęcia doceniła także kapituła pierwszej edycji konkursu Bydgoszcz Press Photo 2021 organizowanego przez Urząd Miasta Bydgoszczy. Zofia Ewa Ruprecht została zwyciężczynią w kategorii dla amatorów.

Teraz zdjęcia dr Zofii Ewy Ruprecht będzie można zobaczyć także na papierze. Wydawnictwo Pejzaż wydało album „Bydgoszcz nastrojowa”, w którym znajdą się fotografie bydgoskiej lekarki. – „Bydgoszcz nastrojowa” przeniesie Państwa w barwny świat pełen światła i magicznej atmosfery – podkreśla wydawca albumu. „Bydgoszcz nastrojowa” to wyjątkowa podróż po mieście, które z roku na rok pięknieje. Dopełnieniem malowniczych zdjęć są teksty Anny Perlik-Piątkowskiej, która podbiła serca czytelników albumem o bydgoskim Śródmieściu.

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Pejzaż, dla czytelników MetropoliaBydgoska.PL przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest egzemplarz albumu „Bydgoszcz Nastrojowa” z autografami Zofii Ewy Ruprecht i Anny Perlik-Piątkowskiej. By wziąć udział w rywalizacji, należy odpowiedzieć na pytanie: Jakie jest Twoim zdaniem najbardziej nastrojowe miejsce na terenie Bydgoszczy?

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres: konkurs@metropoliabydgoska.pl z dopiskiem Bydgoszcz Nastrojowa. Na maile czekamy do piątku, 10 czerwca do godziny 12:00. Autor bądź autorka najciekawszej odpowiedzi otrzyma publikację z pięknymi zdjęciami Bydgoszczy.

Czytaj więcej o albumie „Bydgoszcz Nastrojowa”

Książkę Zofii Ewy Ruprecht można zakupić w bydgoskich księgarniach oraz w Bydgoskim Centrum Informacji. Wydawnictwo Pejzaż wydało również kolejny album autorstwa kustosza Muzeum Kanału Bydgoskiego Tomasza Izajasza – „Pozdrowienia znad rzeki Brdy – od Opławca do Rybiego Rynku”. Zdradzimy, że tę publikację – jak i dodruk jego poprzedniego dzieła „Pozdrowienia znad Starego Kanału Bydgoskiego” – również niebawem będzie można wygrać na łamach naszego portalu! Nakładem „Pejzażu” ukaże się także kolejna publikacja Anny Perlik-Piątkowskiej „Pozdrowienia z bydgoskiego Starego Miasta – Rybi Rynek, Mostowa, Stary Rynek”.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
janusz
janusz
2 miesięcy temu

Kupiłem album na prezent dla mojego brata, który wyemigrował wiele lat temu.
Nie mógł sie nachwalić jaka ta Bydgoszcz piękna widziana przez Panią Zofię Ruprecht