Bydgoszcz
-0C
100% wilgotność
Wiatr: 5km/h WSW
H 1 • L -1
5C
Pt
3C
Sob
4C
Nd
2C
Pon
2C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczInwestycjeWygraj tablet lub smartwatch. Konkurs dla bydgoszczan!
budżet obywatelski bydgoszcz
31.10.2020 | 10:55

Wygraj tablet lub smartwatch. Konkurs dla bydgoszczan!

Na zdjęciu: Głosowanie w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego rozpocznie się 20 listopada.

Fot. Błażej Bembnista

Urząd Miasta Bydgoszcz organizuje konkurs, w którym do wygrania są tablet, smartwatch lub głośnik bezprzewodowy. Wystarczy nagrać krótki filmik promujący głosowanie w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.

Ratusz chce, aby to mieszkańcy zachęcili swoich sąsiadów, bliskich i przyjaciół do oddania głosu w budżecie partycypacyjnym.  – Kolejna edycja programu i kilkaset zgłoszonych projektów wskazuje, że bydgoszczanie wiedzą, jak kreatywnie rozwijać swoje osiedla. Teraz czas, by to pokazać – tłumaczą urzędnicy, którzy czekają na filmy i plakaty.

Zgłoszenia należy wysyłać do 5 listopada na adres budzetobywatelski@um.bydgoszcz.pl. Prace mogą mieć formę plakatu o wymiarach 678 na 768 mm, jpg lub A3 albo krótkiego filmiku trwającego do 30 sekund. Powinny zachęcać do wzięcia udziału w głosowaniu.

Autor najlepszej pracy zostanie nagrodzony tabletem. Za drugie miejsce przewidziano smartwatch, a za trzecie – głośnik bezprzewodowy. Dla uczestników, których prace będą zasługiwały na wyróżnienie, przygotowano miejskie gadżety. Komisja konkursowa będzie obradować między 6 a 13 listopada. Do 20 listopada mają zostać zaprezentowane zwycięskie prace.

Regulamin i niezbędne oświadczenia można znaleźć na stronie urzędu miasta oraz na stronie bdgbo.pl.

Głosowanie w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim z powodu epidemii odbędzie się w nietypowym terminie – między 20 listopada a 21 grudnia. Mieszkańcy będą mogli głosować na projekty osiedlowe, ponadosiedlowe i małe projekty społeczne. Na wszystkie wybrane inwestycje ratusz przeznaczy łącznie 16 milionów złotych.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści