Metropolia BydgoskaBydgoszczSportWygrany ostatni sparing. Zawisza pokonał Pogoń II Szczecin [ZDJĘCIA]
Kamil Żylski, Oskar Furst
31.07.2021 | 20:30

Wygrany ostatni sparing. Zawisza pokonał Pogoń II Szczecin [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Piłkarze bydgoskiego Zawiszy wygrali w ostatnim meczu sparingowym przed ligą z Pogonią II Szczecin. Jedną z bramek dla "niebiesko-czarnych" strzelił Kamil Żylski.

Zespół Piotra Kołca wygrał w ostatnim meczu sparingowym przed startem III ligi z Pogonią II Szczecin.

„Niebiesko-czarni” zakończyli remisami trzy wcześniejsze sparingi. Wynik 1:1 padł w meczach Zawiszy z Chojniczanką II Chojnice i ŁKS-em II Łódź, a przed tygodniem w pojedynku z Bałtykiem Gdynia było 3:3, choć bydgoski zespół dwukrotnie prowadził w nim różnicą dwóch bramek – 2:0 i 3:1.

W starciu z Pogonią II, bydgoski zespół także strzelił trzy gole. W pierwszej połowie, bramkę dla gospodarzy strzelił Maciej Koziara, a w drugiej połowie bramkarza gości pokonali Piotr Okuniewicz i Kamil Żylski.

Mecz ze szczecinianami był ostatnim sparingiem dla Zawiszy przed rozpoczęciem sezonu. Inauguracyjna kolejka w przyszłą sobotę. 7 sierpnia o 19:46, „niebiesko-czarni” zagrają na własnym stadionie z Jarotą Jarocin.

PIŁKA NOŻNA – MECZ SPARINGOWY – 31.07.2021 R.
ZAWISZA BYDGOSZCZ – POGOŃ II SZCZECIN 3:1 (1:0)
Bramki: Maciej Koziara 25′, Piotr Okuniewicz 66′, Kamil Żylski 89′

ZAWISZA: Dumieński – Wędzelewski, Paliwoda, Jastrzembski, Prejs – Sochań – Mielcarek, Koziara, Furst – Żylski, Serwach; na zmiany weszli: Szelong, Chachuła, Okuniewicz, Żyliński, Witucki, Maciejewski, Nowak.