Bydgoszcz
1C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 2 • L 1
2C
Pon
2C
Wt
3C
Sr
1C
Czw
6C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIWyjątkowe spotkanie dla pań w Galerii Pomorskiej!
kobieca-impreza-mini
24.11.2017 | 06:43

Wyjątkowe spotkanie dla pań w Galerii Pomorskiej!

Na zdjęciu:

Fot.

Już w najbliższą sobotę, 25 listopada Galeria Pomorska zaprasza panie na wyjątkowe spotkanie „Radosne Kobiety w Galerii”.

Spotkanie jubileuszowe to forma podziękowania za wspólne przeszło  4 lata, podczas których odwiedzały nas kobiety pełne pasji i pozytywnej energii. Dla wszystkich uczestniczek mamy przygotowane zestawy prezentowe – ale to tylko ułamek tego, co w sobotę czeka na panie w Galerii Pomorskiej – mówi Izabella Knitter, Marketing Manager Galerii Pomorskiej

Podczas sobotniego spotkania panie będą odkrywały nie tylko jesienno-zimowe trendy, ale również będą miały okazję uczestniczyć w wykładzie motywacyjnym Anny Urbańskiej – „Mózg – fabryka sukcesu”. Jak wykorzystać jego siłę do zbudowania siebie i swojego biznesu”?

W sobotę galeria zapewni uczestniczkom bardzo dużo atrakcji. Oprócz smacznego poczęstunku będzie również „żywa” fotobudka”, liczne konkursy z nagrodami, a na uwieńczenie wieczoru film „Listy do M.”-  zachęcają organizatorzy jubileuszowych warsztatów.

Aby wziąć udział w warsztatach – należy wypełnić formularz, który znajduje się na stronie www.kobietawgalerii.pl. Spośród uczestniczek wybranych zostanie 100 kobiet, które zostaną zaproszone na BEZPŁATNE spotkanie jubileuszowe!


Powiązane treści