Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wyjątkowe spotkanie dla pań w Galerii Pomorskiej!

Dodano: 24.11.2017 | 06:43

Na zdjęciu:

Fot.

Już w najbliższą sobotę, 25 listopada Galeria Pomorska zaprasza panie na wyjątkowe spotkanie „Radosne Kobiety w Galerii”.

Spotkanie jubileuszowe to forma podziękowania za wspólne przeszło  4 lata, podczas których odwiedzały nas kobiety pełne pasji i pozytywnej energii. Dla wszystkich uczestniczek mamy przygotowane zestawy prezentowe – ale to tylko ułamek tego, co w sobotę czeka na panie w Galerii Pomorskiej – mówi Izabella Knitter, Marketing Manager Galerii Pomorskiej

Podczas sobotniego spotkania panie będą odkrywały nie tylko jesienno-zimowe trendy, ale również będą miały okazję uczestniczyć w wykładzie motywacyjnym Anny Urbańskiej – „Mózg – fabryka sukcesu”. Jak wykorzystać jego siłę do zbudowania siebie i swojego biznesu”?

W sobotę galeria zapewni uczestniczkom bardzo dużo atrakcji. Oprócz smacznego poczęstunku będzie również „żywa” fotobudka”, liczne konkursy z nagrodami, a na uwieńczenie wieczoru film „Listy do M.”-  zachęcają organizatorzy jubileuszowych warsztatów.

Aby wziąć udział w warsztatach – należy wypełnić formularz, który znajduje się na stronie www.kobietawgalerii.pl. Spośród uczestniczek wybranych zostanie 100 kobiet, które zostaną zaproszone na BEZPŁATNE spotkanie jubileuszowe!

Wyjątkowe spotkanie dla pań w Galerii Pomorskiej!