Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wyjątkowy konkurs dla bydgoskich uczniów. Zaprasza gwiazda „The Voice of Poland”!

Dodano: 10.11.2017 | 15:21

Szansa na wygranie atrakcyjnych nagród z okazji mistrzostw świata do lat 23 w zapasach!

Na zdjęciu: Rafał Brzozowski ma na swoim koncie cztery wydane albumy studyjne.

Fot. Piotr Bieniecki / Fototeo.pl

Od piątku aż do kolejnego czwartku, 16 listopada wspólnie z Akademią Sportu Andrzeja Suprona oraz Polskim Związkiem Zapaśniczym zapraszamy do udziału w wyjątkowym konkursie dla szkół podstawowych. Wystarczy, że nagracie wideo, na którym pokażecie jak wyglądają Wasze zajęcia wychowania fizycznego!

Turniej „Mały Mistrz – zapasy w każdej szkole” to inicjatywa związana ze zbliżającymi się wielkimi krokami mistrzostwa świata do lat 23 w zapasach [CZYTAJ WIĘCEJ O IMPREZIE]. Akademia Sportu Andrzeja Suprona oraz Polski Związek Zapaśniczy chcą wyłonić najsprawniejsze dzieci w Bydgoszczy. A swoją propozycję kierują do uczniów z klas od pierwszej do siódmej (7-13 lat)!

Co należy zrobić?

Nagrać film, na którym pokażecie TRENING OGÓLNOROZWOJOWY podczas zajęć na terenie szkoły. Każda drużyna, która zaprezentuje efekt swojej pracy, musi składać się z przynajmniej siedmiu osób (pięciu chłopców i dwie dziewczynki). Warunek – żaden z jej członków nie może być czynnym zapaśnikiem ani przedstawicielem innych sportów walki.

Co dalej?

Wyślijcie przygotowany film na adres e-mailowy kontakt@metropoliabydgoska.pl, w tytule wiadomości podając hasło ZAPASY (film może być umieszczony na YouTubie, wysłany bezpośrednio e-mailem, jeśli pozwoli na to rozmiar filmu, bądź przekazany za pomocą innego kanału np. WeTransferu). Czas nadsyłania zgłoszeń mija 16 listopada (czwartek).

Specjalne jury wybierze dziesięć najlepszych szkół pod względem kreatywności materiału oraz jakości treningu ogólnorozwojowego. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników – pamiątkowe medale oraz dyplomy.

Wielki finał akcji, na którą zaprasza między innymi były zapaśnik, a obecnie piosenkach Rafał Brzozowski, zaplanowano w przeddzień startu MŚ do lat 23 w zapasach – w poniedziałek, 20 listopada.

Zapraszamy do udziału!