Bydgoszcz
7C
Opady
87% wilgotność
Wiatr: 9km/h WSW
H 7 • L 6
6C
Nd
7C
Pon
5C
Wt
1C
Sr
1C
Czw
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIWyjazdowe warsztaty dla młodzieży. Cztery dni wypoczynku za…50 zł!
Laboratorium życia (Copy)
12.08.2016 | 14:23

Wyjazdowe warsztaty dla młodzieży. Cztery dni wypoczynku za…50 zł!

Pobyt nad Jeziorem Charzykowskim w Ośrodku Wypoczynkowym MIKOMANIA w Funce.

Na zdjęciu: Plakat programu.

Fot. nadesłane

Wyjazd w czwartek 25 sierpnia w godzinach przedpołudniowych. Powrót w niedzielę 28 sierpnia popołudniu. W czterodniowych warsztatach w ramach młodzieżowego projektu pn: „Laboratorium życia” może wziąć udział młodzież w wieku od 14 do 25 lat.

Warsztaty odbędą się nad Jeziorem Charzykowskim w Ośrodku Wypoczynkowym MIKOMANIA w Funce w terminie 25-28 sierpnia. Koszt: 50 zł od osoby.

W programie: warsztaty rozwojowe, które przeżywane będą jako czas integracji, poznania siebie, własnego potencjału, marzeń, pragnień, budowania zespołu, nabywania wiedzy i umiejętności z zakresu komunikacji – będzie to praca w małych grupach; gry i zabawy na obiektach sportowych w ośrodku – piłka plażowa, siatkówka, koszykówka, piłka nożna, tenis ziemny, tenis stołowy; wędrówki po lesie, wycieczki rowerowe, ognisko; korzystanie z przystani z pomostem – kąpiele w jeziorze, pływanie rowerami wodnymi, kajakami, itp.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz dostępny na stronie Fundacji „Wiatrak” i przynieść go wraz z opłatą do biura Fundacji „Wiatrak”. (pon – pt, 9:00 – 16:00, ul. Bołtucia 7, Bydgoszcz – Fordon).


Powiązane treści