Bydgoszcz
3C
Lekkie opady śniegu
80% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 4 • L 2
6C
Pt
6C
Sob
8C
Nd
5C
Pon
8C
Wt
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIWyjazdowe warsztaty dla młodzieży. Cztery dni wypoczynku za…50 zł!
Laboratorium życia (Copy)
12.08.2016 | 14:23

Wyjazdowe warsztaty dla młodzieży. Cztery dni wypoczynku za…50 zł!

Pobyt nad Jeziorem Charzykowskim w Ośrodku Wypoczynkowym MIKOMANIA w Funce.

Na zdjęciu: Plakat programu.

Fot. nadesłane

Wyjazd w czwartek 25 sierpnia w godzinach przedpołudniowych. Powrót w niedzielę 28 sierpnia popołudniu. W czterodniowych warsztatach w ramach młodzieżowego projektu pn: „Laboratorium życia” może wziąć udział młodzież w wieku od 14 do 25 lat.

Warsztaty odbędą się nad Jeziorem Charzykowskim w Ośrodku Wypoczynkowym MIKOMANIA w Funce w terminie 25-28 sierpnia. Koszt: 50 zł od osoby.

W programie: warsztaty rozwojowe, które przeżywane będą jako czas integracji, poznania siebie, własnego potencjału, marzeń, pragnień, budowania zespołu, nabywania wiedzy i umiejętności z zakresu komunikacji – będzie to praca w małych grupach; gry i zabawy na obiektach sportowych w ośrodku – piłka plażowa, siatkówka, koszykówka, piłka nożna, tenis ziemny, tenis stołowy; wędrówki po lesie, wycieczki rowerowe, ognisko; korzystanie z przystani z pomostem – kąpiele w jeziorze, pływanie rowerami wodnymi, kajakami, itp.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wypełnić formularz dostępny na stronie Fundacji „Wiatrak” i przynieść go wraz z opłatą do biura Fundacji „Wiatrak”. (pon – pt, 9:00 – 16:00, ul. Bołtucia 7, Bydgoszcz – Fordon).


Powiązane treści