Bydgoszcz
18C
Słonecznie
68% wilgotność
Wiatr: 1km/h WNW
H 20 • L 16
20C
Czw
22C
Pt
23C
Sob
23C
Nd
20C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleWyjechał na południe Polski, by nie zostać zatrzymanym przez policjantów. Oni i tak go znaleźli
policja_napis_001
23.08.2017 | 14:00

Wyjechał na południe Polski, by nie zostać zatrzymanym przez policjantów. Oni i tak go znaleźli

Mieszkaniec Świecia był poszukiwany listem gończym.

Na zdjęciu: Policjanci ustalili adres, pod którym przebywał mężczyzna.

Fot. archiwum

W poniedziałek, do aresztu trafił poszukiwany listem gończym 44-letni mieszkaniec Świecia. Do zatrzymania mężczyzny doszło dzięki współpracy świeckich kryminalnych z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Mężczyzna był poszukiwany listem gończym za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz uszkodzenie ciała innej osoby. W czasie prowadzenia poszukiwań świeccy kryminalni ustalili, że mężczyzna może przebywać na terenie powiatu koneckiego w województwie świętokrzyskim. O pomoc zwrócili się do tamtejszych policjantów.

Do zatrzymania poszukiwanego doszło na początku sierpnia w wyniku współpracy świeckich mundurowych i ustaleń policjantów z komendy w Końskich. Tego dnia, na terenie powiatu koneckiego, do wynajmowanego przez mężczyznę mieszkania zapukali końscy kryminalni i zatrzymali 44-latka. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.


Powiązane treści