Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeWyjechali na tor. Żużlowcy Abramczyk Polonii trenowali na Sportowej 2 [ZDJĘCIA]
20.03.2023 | 13:40

Wyjechali na tor. Żużlowcy Abramczyk Polonii trenowali na Sportowej 2 [ZDJĘCIA]

Zdjęcia:

Za żużlowcami Abramczyk Polonii pierwsze okrążenia, jakie pokonali na torze przy Sportowej 2. Wkrótce ma być znany termin przełożonego sparingu z Cellfast Wilkami Krosno.

Wykorzystując sprzyjającą pogodę, zawodnicy bydgoskiego klubu w trakcie minionego weekendu (18/19 marca) po raz pierwszy wyjechali na tor przy Sportowej 2 i pokonali próbne okrążenia. Wśród trenujących zabrakło tym razem m.in. Davida Bellego, który w tym samym czasie ścigał się w swojej rodzimej lidze.

Na tor wyjechali wczoraj m.in. Duńczycy Kenneth Bjerre, Andreas Lyager i Benjamin Basso, a także młodzieżowcy: Oliwier Buszkiewicz, Emil Maroszek, Maksymilian Pawełczak, Adam Putkowski czy Wiktor Przyjemski, który wcześniej już choćby pokonał próbne okrążenia na torze im. Matije Gubca w słoweńskim Krsko. – Ta jazda na początku sezonu zawsze jest potrzebna, sprawdzamy, jak funkcjonują motocykle po przerwie zimowej – podkreślał Przyjemski, który w sezonie 2022 był krajowym liderem bydgoskiego zespołu.

Próbne okrążenia oglądali z nowej trybuny stadionu nieliczni sympatycy czarnego sportu. Dodajmy, że w sprzedaży cały czas są bilety zarówno na niedzielne (26 marca) XXXIV Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych im. Mieczysława Połukarda oraz pierwszy ligowy mecz Abramczyk Polonii z H. Skrzydlewska Orłem Łódź (8.04., 16:30).

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments