Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wymarzony prezent pod choinkę? Bilet na najlepsze wydarzenia rozrywkowe z Adria Art

Dodano: 06.12.2023 | 12:42

Na zdjęciu: Bilet-voucher to doskonała opcja dla osób, które nie lubią się ograniczać.

Fot. nadesłane

Grudzień to intensywny czas, kiedy poszukujemy idealnych prezentów pod choinkę dla rodziny oraz przyjaciół. Co roku nasza kreatywność zostaje wystawiona na wielką próbę. Adria Art, firma z wieloletnim stażem zajmująca się organizacją i sprzedażą wydarzeń artystyczno-rozrywkowych, przygotowała dla Was kilka propozycji. Może w tym roku Wasi bliscy odnajdą pod choinką bilet do teatru, na koncert, kabaret lub stand-up? Zobaczcie ile płynie korzyści z takiego prezentu!

Bilet pod choinkę – idealny prezent dla miłośnika kultury

Zamiast kolejnego świątecznego swetra lub książki, w tym roku możesz podarować swoim bliskim coś wyjątkowego! Oto nasz pomysł na prezent. Spędźcie razem czas na spektaklu komediowym, koncercie, kabarecie lub stand-up’ie. W repertuarze Adria Art znajdziecie kilkadziesiąt propozycji na każdy miesiąc, które odbywają się w Bydgoszczy na różnych scenach.

Jeśli doskonale znasz osobę, dla której planujesz kupić bilet pod choinkę, wybierz konkretne wydarzenie z repertuaru. Teatr, koncert, kabaret, stand-up – czasem trudno zdecydować się na jedną produkcję. Bilet wywoła uśmiech na twarzy każdej obdarowanej osoby!

Adria Art organizuje ponad 200 wydarzeń miesięcznie i ponad 2000 rocznie! Przekonajcie się sami, w Bydgoszczy jest ogromny wybór wydarzeń teatralnych, muzycznych i rozrywkowych.

Bilet-voucher – praktyczna niespodzianka na święta

Bilet-voucher to doskonała opcja dla osób, które nie lubią się ograniczać. Możesz kupić go za dowolną kwotę w ciągu kilku minut, nie ruszając się sprzed komputera. Obdarowana osoba będzie miała okazję wybrać dowolne wydarzenie teatralne, kabaretowe lub muzyczne z repertuaru Adria Art w ciągu dwóch lat od daty zakupy.

Bilet-voucher to prezent, który zaspokoi każdy gust! Wydrukuj voucher, schowaj do eleganckiej koperty i voilà – idealny podarunek gotowy! Jeśli bliska Ci osoba nie mieszka w Bydgoszczy – nic straconego! Voucher można wymienić na bilety na wydarzenia w całej Polsce.

Wymarzony prezent pod choinkę? Bilet na najlepsze wydarzenia rozrywkowe z Adria Art

Co znajdziesz w repertuarze Adria Art? Spektakle, kabarety, koncerty, stand-up 2024

Kalendarz na 2024 rok pęka w szwach! Już od pierwszych dni stycznia w bydgoskim repertuarze znajdziemy ciekawe propozycje. Miłośników muzyki zapraszamy 7 stycznia na koncert Anny Wyszkoni zatytułowany „Oprócz błękitnego nieba” poświęcony pamięci Marka Jackowskiego, założyciela zespołu Maanam. 21 stycznia odbędzie się recital Magdy Umer „Wciąż się na coś czeka”. Usłyszymy teksty Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. 8 lutego do Bydgoszczy zawita gorące nazwisko ostatnich miesięcy. Krystian Ochman podczas jesienno-zimowej trasy koncertowej zaśpiewa swoje największe przeboje i nowe single. Wszystkie wspomniane wydarzenia muzyczne odbędą się w Filharmonii Pomorskiej.

Dla entuzjastów satyry, żartów i improwizacji przygotowaliśmy fantastyczną rozgrzewkę na początek roku. 8 stycznia Igor Kwiatkowski, dawniej związany z Kabaretem Paranienormalni, spróbuje przekonać publiczność, że „Tylko śmiech nas ocali”. W dobry nastrój wiosną wprowadzi nas Roman Żurek. 22 marca artysta zaprezentuje swój pierwszy stand-up na deskach Kinoteatru Adria.

Nie martwcie się – mamy także propozycje dla wielbicieli teatru! 13 stycznia na deskach Filharmonii Pomorskiej pojawi się spektakl komediowy „Wstyd” na podstawie tekstu Marka Modzelewskiego. Ten tytuł ma długą i ciekawą historię. Najpierw odbyła się premiera teatralna scenariusza. Następnie, pod innym tytułem, na ekrany kin wszedł głośny film „Teściowie” z Izą Kuną i Marcinem Dorocińskim w rolach głównych. Teraz mamy okazję oglądać w teatrze nową odsłonę komediowego hitu „Wstyd” w Garnizonie Sztuki. Spektakl można zobaczyć w całej Polsce.

Adria Art organizuje ponad 200 wydarzeń miesięcznie i ponad 2000 rocznie! Przekonajcie się sami, w Bydgoszczy jest ogromny wybór wydarzeń teatralnych, muzycznych i rozrywkowych. Spektakle, kabarety i koncerty odbywają się nie tylko tutaj, ale i w całej Polsce.

Pełny repertuar wydarzeń organizowanych przez Adria Art znajdziecie na stronie www.adria-art.pl