Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wypadek koło Bydgoszczy. Auto dachowało i zniszczyło ogrodzenie posesji

Dodano: 22.06.2022 | 06:54

Na zdjęciu: Do zdarzenia w Niwach doszło w trakcie minionego długiego weekendu.

Fot. Nadesłane

Dachowanie osobowego fiata linea przy Karpackiej w Niwach (gm. Osielsko). – Prowadzimy postępowanie w sprawie wyjaśnienia dokładnych okoliczności zdarzenia – mówią policjanci.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy w minioną niedzielę (19 czerwca) od jednego z naszych Czytelników. Ten sygnał potwierdziliśmy u policjantów, którzy precyzują, że do zdarzenia doszło w trakcie minionego długiego weekendu przy ul. Karpackiej w Niwach.

Wiadomo, że fiatem linea podróżowało dwóch mężczyzn. Jechali oni od strony ul. Centralnej w kierunku Szosy Gdańskiej. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, kierowca nie dostosował prędkości do warunków i na ostrym łuku drogi zjechał na pobocze. To wówczas miał uderzyć w ogrodzenie jednej z posesji, a dodatkowo dachował i ściął jeden ze stojących w pobliżu znaków drogowych.

Z informacji przekazanych nam przez funkcjonariuszy wynika, że kierowca fiata prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 1,3 promila. Zarówno jego, jak i pasażera samochodu przewieziono do jednego z bydgoskich szpitali, gdzie przechodzili badania. – Prowadzimy postępowanie w sprawie wyjaśnienia dokładnych okoliczności zdarzenia – słyszymy od funkcjonariuszy.

0 0 votes
Article Rating
Wypadek koło Bydgoszczy. Auto dachowało i zniszczyło ogrodzenie posesji
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stefan
Stefan
1 rok temu

było nie chlac!

Aga8
Aga8
1 rok temu

Ukraińskie blachy zakryte xD