Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wypadek koło Bydgoszczy. Tworzą się spore korki

Dodano: 16.02.2023 | 13:30

Na zdjęciu:

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło dzisiaj (16 lutego) po południu na drodze krajowej 25 na wysokości stacji paliw Shell w Brzozie.

Informację o zdarzeniu przekazała nam jako pierwsza jedna z naszych Czytelniczek. Pani Weronika informowała, że na węźle Stryszek na drodze wyjazdowej z Bydgoszczy (odcinek DK25) doszło do zdarzenia, w wyniku którego utworzył się całkiem spory korek.

Jak przekazuje nam dyżurny ze stanowiska kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy, w Brzozie na wysokości stacji paliw Shell (na jezdni w kierunku Inowrocławia) doszło do zderzenia dwóch aut osobowych: bmw i audi. Kierujący jednego z aut najechał na tył auta poprzedzającego. – Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy około 12:10 – mówi.

W obu pojazdach podróżowały po dwie osoby, jedna z nich – jak dodaje dyżurny KM PSP w Bydgoszczy – po zdarzeniu uskarżała się na ból, jednak po przebadaniu przez ratowników medycznych pozostała ona na miejscu zdarzenia i nie było konieczności jej hospitalizacji.

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, ratownicy medyczni oraz policjanci, którzy teraz będą wyjaśniać okoliczności zdarzenia. Ruch w miejscu zderzenia może jeszcze odbywać się z utrudnieniami.

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments