Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 5km/h SW
H 6 • L 5
4C
Pon
5C
Wt
5C
Sr
5C
Czw
7C
Pt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIWypadek na autostradzie. Cztery osoby w szpitalu
wypadek, freeimages
29.06.2018 | 20:59

Wypadek na autostradzie. Cztery osoby w szpitalu

Na zdjęciu: Służby ratownicze zostały wezwane na miejsce po godz. 3:00.

Fot. archiwum

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek na autostradzie A1 w pobliżu miejscowości Machnacz (gm. Brześć Kujawski). W wyniku uderzenia busa w tył naczepy  cztery osoby trafiły z obrażeniami do szpitala.

Przed godziną 3 w nocy dyżurny został powiadomiony o wypadku drogowym na 194 kilometrze autostrady w kierunku Łodzi. Mundurowi po dotarciu zabezpieczyli miejsce wypadku i wstępnie ustalili, że 43-letni kierujący mercedesem nie dostosował prędkości do warunków na drodze i wjechał w tył naczepy samochodu ciężarowego marki Daf. Oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku prawym pasem ruchu. W wyniku zdarzenia czterech pasażerów mercedesa przetransportowanych zostało z obrażeniami do szpitala.

Przeprowadzone przez policjantów badanie trzeźwości wykazało, że 43-letni kierowca mercedesa oraz 33-letni kierujący samochodem ciężarowym z naczepą byli trzeźwi. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśni dochodzenie, które prowadzą włocławscy policjanci pod nadzorem prokuratora.


Powiązane treści