Bydgoszcz
0C
95% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 0 • L 0
7C
Wt
5C
Sr
2C
Czw
2C
Pt
5C
Sob
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIWypadek na autostradzie. Cztery osoby w szpitalu
wypadek, freeimages
29.06.2018 | 20:59

Wypadek na autostradzie. Cztery osoby w szpitalu

Na zdjęciu: Służby ratownicze zostały wezwane na miejsce po godz. 3:00.

Fot. archiwum

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek na autostradzie A1 w pobliżu miejscowości Machnacz (gm. Brześć Kujawski). W wyniku uderzenia busa w tył naczepy  cztery osoby trafiły z obrażeniami do szpitala.

Przed godziną 3 w nocy dyżurny został powiadomiony o wypadku drogowym na 194 kilometrze autostrady w kierunku Łodzi. Mundurowi po dotarciu zabezpieczyli miejsce wypadku i wstępnie ustalili, że 43-letni kierujący mercedesem nie dostosował prędkości do warunków na drodze i wjechał w tył naczepy samochodu ciężarowego marki Daf. Oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku prawym pasem ruchu. W wyniku zdarzenia czterech pasażerów mercedesa przetransportowanych zostało z obrażeniami do szpitala.

Przeprowadzone przez policjantów badanie trzeźwości wykazało, że 43-letni kierowca mercedesa oraz 33-letni kierujący samochodem ciężarowym z naczepą byli trzeźwi. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśni dochodzenie, które prowadzą włocławscy policjanci pod nadzorem prokuratora.


Powiązane treści