Bydgoszcz
1C
Śnieg
83% wilgotność
Wiatr: 6km/h W
H 2 • L -0
1C
Pt
1C
Sob
0C
Nd
-2C
Pon
-4C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleWypadek na DK 10. Droga całkowicie zablokowana
08.09.2017 | 13:39

Wypadek na DK 10. Droga całkowicie zablokowana

Na miejscu wypadku pracują służby ratunkowe.

Na zdjęciu: Kierowca reanault zmarł mimo reanimacji.

Fot. KWP Bydgoszcz

W piątek około godziny 13:00 doszło do wypadku na 281. kilometrze drogi krajowej numer 10. Droga jest w tym momencie nieprzejezdna.

W okolicach Solca Kujawskiego na DK 10 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu pracują strażacy z PSP w Bydgoszczy. Pomagają oni wydostać jedną osobę z samochodu przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Jedna osoba poszkodowana będzie przewieziona przez pogotowie do szpitala.

Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia. Przyczyny wypadku ustali policja.

Aktualizacja:
Przemysław Słomski, KWP w Bydgoszczy: Około godziny 13:00 dyżurny otrzymał informację o wypadku na wysokości miejscowości Chrośno. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy – renault megane oraz opel vectra. Niestety w wyniku zderzenia kierujący renault, mimo podjętej reanimacji, zmarł. Pasażer został przewieziony do szpitala. Natomiast w oplu jechały cztery osoby, z których trzy (kobieta i dwójka dzieci) zostały przewiezione do szpitala na badania. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Droga jest już przejezdna.


Powiązane treści