Bydgoszcz
2C
Niebo częściowo zachmurzone
90% wilgotność
Wiatr: 8km/h WSW
H 2 • L 1
6C
Sr
2C
Czw
1C
Pt
1C
Sob
6C
Nd
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIWypadek na DK 5 w pobliżu miejscowości Cotoń. Jedna osoba nie żyje. Droga zablokowana [AKTUALIZACJA]
2017-04-12 17_15_08-V-Traffic — informacje w czasie rzeczywistym na temat wypadków, korków i pogody
12.04.2017 | 17:19

Wypadek na DK 5 w pobliżu miejscowości Cotoń. Jedna osoba nie żyje. Droga zablokowana [AKTUALIZACJA]

DK5 jest całkowicie zablokowana.

Na zdjęciu: Okolice miejsca zdarzenia.

Fot.

O godzinie 16.37 doszło do tragicznego wypadku – zderzenia samochodu ciężarowego scania z osobowym audi.

W wyniku wypadku jedna osoba zginęła (19-letnia kobieta) i jedna została ranna (kierowca audi – został przetransportowany śmigłowcem LPR do Bydgoszczy).

Samochód ciężarowy jechał w kierunku Żnina, dwie osoby jadące audi zmierzały w kierunku Gniezna. Z nieznanych dotąd przyczyn w Cotoniu doszło do czołowego zderzenia samochodów.  Moc zderzenia była tak duża, że samochód osobowy został odrzucony poza jezdnię. Droga jest nadal całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej. Policjanci wprowadzili objazd. Kierowcy jadący od strony Żninia, kierowani są na Mięcierzyn.

AKTUALIZACJA: 19.00.:

Cały czas na miejscu trwają działania związane z ustaleniem przyczyn i okoliczności zdarzenia. Na miejscu pracują biegli oraz prokurator. W związku z tym droga może być zablokowana jeszcze przez co najmniej 3 godziny.

Więcej szczegółów wkrótce.


Powiązane treści