[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Groźny wypadek na drodze krajowej nr 10. Zderzenie wozu strażackiego i tira! [AKTUALIZACJA]

Dodano: 02.12.2021 | 06:44

Na zdjęciu: Wypadek na drodze krajowej nr 10 z udziałem wozu straży pożarnej i ciężarówki miał miejsce w czwartek rano w Czernikowie (powiat toruński).

Fot. Zbigniew Kubisz / zdjęcie ilustracyjne

Aż pięć osób zostało rannych w zderzeniu samochodu ciężarowego z wozem strażackim, do którego doszło w czwartek nad ranem w miejscowości Czernikowo na drodze krajowej nr 10.

Jak przekazał dyżurny z komendy wojewódzkiej straży pożarnej, do zderzenia doszło po godzinie 5:00 na skrzyżowaniu DK 10 z ulicą Słowackiego we wspomnianym Czernikowie. Wóz miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej zderzył się z tirem.

Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów strażaków oraz pozostałe służby. Według dotychczasowych informacji obrażenia odniosło pięć osób. Ruch w rejonie wypadku odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 11:00-12:00.

Aktualizacja: Jak informuje Państwowa Straż Pożarna, dwoje strażaków poniosło śmierć, a trzech zostało rannych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bronisława
Bronisława
11 miesięcy temu

Raczej dwaj strażacy nie żyją !

Xyz
Xyz
11 miesięcy temu

Szkoda ze nie piszą kogo wina

Kasia
Kasia
11 miesięcy temu

Zamiast napisać komentarz merytoryczny to Bronisława bawi się stylistyką ,na której być może się nie zna strażakami są również kobiety być może zginęła strażaczka i strażak i słownictwo nie jest najważniejsze tylko TRAGEDIA LUDZKA Bronisławo