[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Groźny wypadek na drodze krajowej nr 10. Zderzenie wozu strażackiego i tira! [AKTUALIZACJA]

Dodano: 02.12.2021 | 06:44

Na zdjęciu: Wypadek na drodze krajowej nr 10 z udziałem wozu straży pożarnej i ciężarówki miał miejsce w czwartek rano w Czernikowie (powiat toruński).

Fot. Zbigniew Kubisz / zdjęcie ilustracyjne

Aż pięć osób zostało rannych w zderzeniu samochodu ciężarowego z wozem strażackim, do którego doszło w czwartek nad ranem w miejscowości Czernikowo na drodze krajowej nr 10.

Jak przekazał dyżurny z komendy wojewódzkiej straży pożarnej, do zderzenia doszło po godzinie 5:00 na skrzyżowaniu DK 10 z ulicą Słowackiego we wspomnianym Czernikowie. Wóz miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej zderzył się z tirem.

Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów strażaków oraz pozostałe służby. Według dotychczasowych informacji obrażenia odniosło pięć osób. Ruch w rejonie wypadku odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 11:00-12:00.

Aktualizacja: Jak informuje Państwowa Straż Pożarna, dwoje strażaków poniosło śmierć, a trzech zostało rannych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bronisława
Bronisława
8 miesięcy temu

Raczej dwaj strażacy nie żyją !

Xyz
Xyz
8 miesięcy temu

Szkoda ze nie piszą kogo wina

Kasia
Kasia
8 miesięcy temu

Zamiast napisać komentarz merytoryczny to Bronisława bawi się stylistyką ,na której być może się nie zna strażakami są również kobiety być może zginęła strażaczka i strażak i słownictwo nie jest najważniejsze tylko TRAGEDIA LUDZKA Bronisławo