[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Wypadek na rondzie Grunwaldzkim. Trzy osoby trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA]

Dodano: 28.06.2017 | 09:08

Na miejscu pojawili się policjanci, strażacy oraz pracownicy pogotowia.

Na zdjęciu: Na miejscu pojawili się przedstawiciele wszystkich służb.

Fot. kamery monitoringu miejskiego

Dwa samochody osobowe zderzyły się na rondzie Grunwaldzkim. W pobliżu miejsca zdarzenia mogą występować utrudnienia w ruchu. 

Informacja o zdarzeniu dotarła do bydgoskich strażaków o godzinie 8:10. Na miejsce przyjechali nie tylko oni, ale również policjanci i pracownicy pogotowia ratunkowego. Trzy osoby zostały zabrane do szpitala.

Przyczyny zdarzenia ustalają policjanci. Oni, jak i przedstawiciele innych służb wciąż są na miejscu zdarzenia i wykonują swoje obowiązki. W związku z tym, ruch w pobliżu ronda Grunwaldzkiego może być utrudniony. Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy poinformował o możliwych opóźnieniach w ruchu pojazdów komunikacji miejskiej. Wszystkie autobusy i tramwaje kursują na tych samych trasach.

AKTUALIZACJA

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że sprawcą wypadku jest 78-letni kierowca renault clio. – Kierujący renault clio jadąc od ulicy Grunwaldzkiej wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzył się z mercedesem, który jechał od ulicy Focha w kierunku ulicy Nakielskiej. Do szpitala zostały przewiezione osoby podróżujące renault clio – informuje podkom. Przemysław Słomski z biura prasowego KWP w Bydgoszczy.

Ruchem w pobliżu miejsca zdarzenia kierują policjanci.