[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Wypadek na trasie Bydgoszcz – Toruń. Są duże utrudnienia w ruchu na DK10

Dodano: 25.07.2022 | 18:21

Na zdjęciu: Do wypadku doszło na trasie Bydgoszcz - Toruń w miejscowości Przyłubie.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

Groźny wypadek na trasie Bydgoszcz – Toruń. Ruch na krajowej 10 w poniedziałkowe (25 lipca) popołudnie odbywa się ze sporymi utrudnieniami. I tak może być – jak się dowiadujemy od służb – jeszcze przez co najmniej dwie godziny.

Służby lakonicznie informowały po południu o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na trasie Bydgoszcz – Toruń w miejscowości Przyłubie na 291 kilometrze, a ruch w miejscu zdarzenia miał odbywać się z dużymi utrudnieniami.

Nieco więcej informacji uzyskaliśmy kilkanaście minut temu. Jak przekazuje nam kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocyklisty. – Motocyklista został przetransportowany do szpitala – mówi Słomski, ale zastrzega, że jest jeszcze za wcześnie, by mówić o okolicznościach, w jakich doszło do tego wypadku.

Przez kilkadziesiąt minut, ruch na DK10 był w miejscu wypadku zablokowany, obecnie prowadzony jest on wahadłowo. Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, utrudnienia mogą potrwać co najmniej do godziny dwudziestej.

 

Wypadek na trasie Bydgoszcz - Toruń. Są duże utrudnienia w ruchu na DK10
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments