[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeWypadek na wjeździe do Bydgoszczy. Są utrudnienia w ruchu [ZDJĘCIA]
23.01.2023 | 10:21

Wypadek na wjeździe do Bydgoszczy. Są utrudnienia w ruchu [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na wjeździe do Bydgoszczy od strony ul. Koronowskiej. Trwa tam akcja służb ratunkowych.

W poniedziałek (23.01.) w godzinach rannych doszło do wypadku na ulicy Koronowskiej w Bydgoszczy. Zaraz za znakiem informującym o wjeździe na teren zabudowany kobieta z nieznanych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w drzewo.

Na miejscu pojawiły się dwa zastępy straży pożarnej, policja oraz karetka pogotowia. Poszkodowana nie straciła przytomności, ale prawdopodobnie zostanie przewieziona do szpitala. W samochodzie poza kierującą nie było innych pasażerów, a w zdarzeniu nie brał udziału żaden dodatkowy pojazd.

Przód auta marki Renault, którym poruszała się kobieta, został zniszczony. Obecnie na miejscu pozostał jeden zastęp straży pożarnej i policja. Ustalane są okoliczności wypadku. Na ulicy Koronowskiej można spodziewać się znacznych utrudnień w ruchu.

Wypadek na wjeździe do Bydgoszczy. Są utrudnienia w ruchu [ZDJĘCIA]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments