Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wypadek podczas wycinki drzew na polu. Mężczyznę zabrano do szpitala śmigłowcem LPR [ZDJĘCIA]

Dodano: 29.11.2022 | 11:37

Na zdjęciu: Do wypadku doszło wczoraj po południu na polu w gminie Radziejów.

Fot. KPP Radziejów

Groźny wypadek podczas prac przy wycince drzew niedaleko Radziejowa. Ranny został 58-latek, którego do szpitala przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do groźnego wypadku doszło w poniedziałkowe (28 listopada) popołudnie na polu w gminie Radziejów. – Dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o wypadku przy wycince drzew – mówi asp. sztab. Marcin Krasucki z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie i dodaje, że na miejsce zadysponowano patrol policyjny.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 58-latek pracował przy ścince drzew. – W pewnym momencie, prawdopodobnie został uderzony i przygnieciony upadającym drzewem – dodaje Krasucki. Rannemu mężczyźnie pomocy najpierw udzielali zadysponowani na miejsce ratownicy medyczni, a następnie do szpitala przetransportowano go śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wiadomo, że mężczyzna podczas zdarzenia był trzeźwy. Policjanci z Radziejowa prowadzą teraz czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności wypadku.

0 0 votes
Article Rating
Wypadek podczas wycinki drzew na polu. Mężczyznę zabrano do szpitala śmigłowcem LPR [ZDJĘCIA]
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments