Bydgoszcz
16C
100% wilgotność
Wiatr: 3km/h NNW
H 17 • L 16
16C
Wt
22C
Sr
23C
Czw
25C
Pt
26C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleWypadek przy McDonald’s na Focha. Cztery osoby zabrano do szpitala! [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]
18-10-2019_ wypadek Focha-Królowej Jadwigi - Andruszczenko-8
18.10.2019 | 10:59

Wypadek przy McDonald’s na Focha. Cztery osoby zabrano do szpitala! [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]

Informacja o wypadku wpłynęła do służb tuż po godzinie dziesiątej.

Na zdjęciu: W wypadku uczestniczyły trzy auta osobowe.

Fot. Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko

Groźny wypadek na wysokości skrzyżowania Focha z Królowej Jadwigi. Do szpitala zabrane zostały cztery osoby.

Tuż po godzinie dziesiątej, służby zostały zawiadomione o wypadku do którego doszło na pasie jezdni przy restauracji McDonald’s. Jak się okazało, zderzyły się trzy samochody osobowe.

Z informacji, które uzyskaliśmy w służbach wynika, że cztery osoby zostały przewiezione do szpitali na szczegółowe badania. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej, czynności cały czas prowadzą policjanci oraz zespoły ratownictwa medycznego. Ulica Focha w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana.

ZDMiKP poinformowało o zmianach w kursowaniu autobusów. Te w kierunku Garbar, od ronda Grunwaldzkiego kierowane są objazdem przez Kruszwicką, Grudziądzką, Świętej Trójcy, Kordeckiego. W kursowaniu komunikacji są możliwe opóźnienia.

[AKTUALIZACJA]
g. 11:53 Jak się dowiedzieliśmy, w zderzeniu uczestniczyło aż pięć samochodów osobowych, a według nieoficjalnych informacji, do szpitali przewieziono sześć osób. Policjanci ustalają dokładne przyczyny tego zdarzenia.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści