[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Zderzenie z udziałem karetki na rondzie Jagiellonów. Trwają działania na miejscu [ZDJĘCIA]

Dodano: 23.03.2022 | 13:04

Na zdjęciu: W środę doszło do zdarzenia drogowego na rondzie Jagiellonów w Bydgoszczy.

Fot. Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko

W środę wczesnym popołudniem doszło do kolizji na rondzie Jagiellonów w Bydgoszczy. W zdarzeniu brała udział karetka pogotowia.

Służby ratownicze zostały wezwane na miejsce po godz. 12:00. Na rondzie Jagiellonów, przy zjeździe w stronę al. 3 Maja, doszło do zderzenia karetki pogotowia ratunkowego oraz samochodu osobowego marki Skoda.

Na razie nie są znane dokładne przyczyny kolizji. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zderzenia. Nie ma na razie informacji, który z kierowców wymusił pierwszeństwo. Zgodnie z pierwszymi informacjami, karetka nie miała włączonych sygnałów świetlnych ani dźwiękowych. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Na miejsce wezwano pogotowie, a także dwa zastępy straż pożarnej, która zabezpiecza miejsce zdarzenia. Choć oba pojazdy znajdują się na powierzchni wyłączonej z ruchu, kierowcy podróżujący w rejonie ronda Jagiellonów mogą spodziewać się utrudnień.

To już drugie w tym tygodniu zdarzenie drogowe z udziałem służb ratunkowych w województwie kujawsko-pomorskim. We wtorek na drodze krajowej nr 10 doszło do wypadku z udziałem nieoznakowanego radiowozu policji. Czterech funkcjonariuszy zostało rannych. [CZYTAJ WIĘCEJ].

Zderzenie z udziałem karetki na rondzie Jagiellonów. Trwają działania na miejscu [ZDJĘCIA]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments