[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Wypadek na trasie S5 niedaleko Bydgoszczy. Są utrudnienia w ruchu

Dodano: 23.11.2021 | 16:32

Na zdjęciu: Do wypadku w Pawłówku, na 66 kilometrze trasy S5 w kierunku Gdańska doszło we wtorkowe popołudnie.

Fot. Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko

Do groźnego wypadku doszło we wtorkowe (23 listopada) popołudnie na trasie S5 w Pawłówku. Ruch – jak słyszymy od służb – odbywa się z utrudnieniami.

Jak przekazał nam dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, informacja o wypadku na 66 kilometrze S5 (między węzłami Bydgoszcz Opławiec i Bydgoszcz Zachód), wpłynęła do strażaków tuż po godzinie czternastej.

Z informacji uzyskanej od dyżurnego KM PSP wynika, że w Pawłówku doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych (jeden z nich to auto obsługi trasy S5). – Poszkodowana została jedna osoba, na czas działania służb, ruch w miejscu zdarzenia był zablokowany – słyszymy od służb.

Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, ratownicy medyczni i policjanci, którzy nadal wykonują czynności na miejscu zdarzenia. Jak przekazał nam dyżurny bydgoskich strażaków, ruch pojazdów w kierunku Gdańska odbywa się obecnie jednym pasem.

Wypadek na trasie S5 niedaleko Bydgoszczy. Są utrudnienia w ruchu
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments