Bydgoszcz
19C
Słonecznie
52% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 19 • L 19
13C
Pt
10C
Sob
11C
Nd
15C
Pon
9C
Wt
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleWypadek trzech samochodów na Jagiellońskiej. Są poszkodowani [AKTUALIZACJA]
wypadek bydgoszcz
03.04.2018 | 10:50

Wypadek trzech samochodów na Jagiellońskiej. Są poszkodowani [AKTUALIZACJA]

Ulica jest zablokowana.

Na zdjęciu: Na ul. Jagiellońskiej doszło do wypadku.

Fot. Stanisław Gazda

We wtorek przed  południem doszło do wypadku na ul. Jagiellońskiej.  Pod mostem Uniwersyteckim zderzyły się trzy samochody.

Zdarzenie miało miejsce po godz. 10:00. Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn doszło do wypadku, w którym brały udział dwa samochody osobowe oraz bus. Pojazdami podróżowało łącznie pięć osób. Wszystkie są badane na miejscu zdarzenia.

Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej. Droga jest całkowicie zablokowana. Linie nr 57 i 80 kursują z pominięciem przystanku Dworzec Autobusowy w kierunku Dworzec Główny.

[AKTUALIZACJA]
g. 12:54. Pojawiły się wstępne ustalenia policji w związku z wypadkiem. – W zderzeniu uczestniczyły trzy pojazdy: mercedes, nissan i ford – informuje podkom. Lidia Kowalska z biura prasowego komendy wojewódzkiej policji. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca mercedesa przy próbie skrętu w lewo, wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzył w dwa auta prawidłowo jadące w stronę ronda Jagiellonów – dodaje podkom. Kowalska.
W zderzeniu ranne zostały dwie osoby, które przewieziono do szpitali im. dr Biziela i Jurasza. Poszkodowani podróżowali mercedesem. Jeden pas ruchu w kierunku ronda Jagiellonów był zablokowany.

Powiązane treści