Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Wypadek w Bydgoszczy. Aż pięć osób poszkodowanych [ZDJĘCIA]

Dodano: 16.12.2019 | 18:29

Na zdjęciu: Strażacy musieli uwolnić pasażerkę z samochodu osobowego.

Fot. Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko

W poniedziałek po południu doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulic Toruńskiej i Kazimierza Wielkiego. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Służby ratownicze zostały wezwane na miejsce po godz. 17:00. Z nieznanych jeszcze przyczyn zderzyły się dwa samochody osobowe. Jednym z nich podróżowała rodzina z dwójką dzieci w wieku 2 i 4 lata. Młodzi pasażerowie oraz mężczyzna oraz kierowca opuścili pojazd o własnych siłach. Pasażerkę trzeba było uwolnić z samochodu z uwagi na zniszczenia karoserii. Kobieta nie miała widocznych obrażeń zewnętrznych, ale skarżyła się na ból ręki i kręgosłupa. Wszystkie cztery osoby zostały zabrane do szpitala. Kierowca drugiego pojazdu z czasem również zaczął się uskarżać na ból i na miejsce wezwano drugą karetkę pogotowia ratunkowego.

Na razie nie są znane dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Początkowo skrzyżowanie było zablokowane, a następnie ruchem zaczęli kierować policjanci.

Czytaj także: Tragiczny wypadek na DK10. Nie żyje 21-latek

Sebastian Torzewski