Bydgoszcz
11C
Przelotne opady
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 12 • L 11
16C
Sr
15C
Czw
15C
Pt
16C
Sob
16C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleWypadek w Gorzeniu. Policja wprowadziła objazdy [AKTUALIZACJA], [ZDJĘCIA]
11.08.2018 | 20:04

Wypadek w Gorzeniu. Policja wprowadziła objazdy [AKTUALIZACJA], [ZDJĘCIA]

Informacja o wypadku wpłynęła do służb około 18:25.

Na zdjęciu: Siła uderzenia była tak duża, że osobowe renault po zderzeniu z bmw wpadło w pole kukurydzy.

Fot. Pomoc Drogowa Krystian Andruszczenko

Na tę chwilę dysponujemy jedynie krótkim komunikatem: po zderzeniu dwóch pojazdów osobowych droga powiatowa nr 1926C w miejscowości Gorzeń jest całkowicie zablokowana.

Zorganizowano objazdy: od Bydgoszczy ruch kierowany jest na DK 10, zaś w przeciwnym kierunku, tj. od Nakła ruch kierowany jest do Ślesina i dalej na DK 10. Utrudnienia mogą potrwać około dwóch godzin.

[AKTUALIZACJA]
godz. 20.33: Do wypadku doszło na łuku drogi powiatowej 1926C Bydgoszcz – Nakło. – Kierująca osobowym renault megane 26-letnia kobieta (mieszkanka powiatu bydgoskiego) z nieustalonych dotąd przyczyn straciła panowanie nad autem, zjechała na przeciwległy pas jezdni i zderzyła się czołowo z bmw – informuje mł. asp. Justyna Andrzejewska z biura prasowego komendy powiatowej policji w Nakle nad Notecią. Wiadomo, że renault jechało w kierunku Nakła.

W bmw podróżowało pięć osób, z kolei w renault była jedynie kierująca. Wszyscy zostali zabrani do szpitala, a na miejsce wypadku wezwano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Czworo pasażerów bmw wydostało się z auta o własnych siłach, zaś pozostali byli wydobywani z pojazdów przez strażaków i ratowników pogotowia. Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej z Nakła i Potulic, wezwano także cztery karetki pogotowia ratunkowego oraz policjantów, którzy cały czas prowadzą czynności na miejscu zdarzenia.


Powiązane treści